#مهسا_امینی

انتشار تریلر رونمایی بازی Call of the Sea در قسمت جدید Inside Xbox

این اثر برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت منتشر خواهد شد

انتشار تریلر رونمایی بازی Call of the Sea در قسمت جدید Inside Xbox سید مجتبی محمودی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

در جریان جدیدترین قسمت از رویداد دیجیتالی Inside Xbox در تاریخ ۱۸ خرداد، از بازی Call of the Sea با انتشار یک تریلر رونمایی شد.

تازه‌ترین قسمت از سری رویداد Inside Xbox به نمایش گیم‌پلی از عناوینی اختصاص داشت که قرار است برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شوند. یکی از این عناوین، بازی Call of the Sea بود که با انتشار یک تریلر از آن رونمایی شد. این بازی یک اثر ماجرایی اول شخص است که اولین اثر استودیوی اسپانیایی Out of the Blue محسوب می‌شود و شرکت Raw Fury مسئولیت نشر آن را به عهده دارد.

مخاطب در این بازی، در قالب زنی به نام Norah در دهه‌ی ۱۹۳۰ قرار می‌گیرد که برای یافتن همسر گمشده‌ی خود، به جزیره‌ای گرمسیری در جنوب اقیانوس آرام سفر می‌کند. صداپیشگی شخصیت نورا به عهده‌ی Cissy Jones است که به واسطه‌ی حضور در عناوین مشهوری چون فصل اول The Walking Dead، Life is Strange و Firewatch شناخته می‌شود. گیم‌پلی این بازی بر مبنای گشت و گذار در محیط و حل کردن پازل‌های مختلف است.

این بازی انتهای سال جاری میلادی برای کنسول نسل بعدی ایکس‌باکس سری ایکس و همچنین ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان در زمان انتشار برای سرویس Xbox Game Pass هم در دسترس خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا