#مهسا_امینی

مایکروسافت به انتظارات اشتباه خود در نمایش گیم‌پلی بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس اعتراف کرد

قسمت آخر Inside Xbox آن چیزی که نبود که اکثر مخاطبان انتظار داشتند

مایکروسافت به انتظارات اشتباه خود در نمایش گیم‌پلی بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس اعتراف کرد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
نمایش بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس

شرکت مایکروسافت در واکنش به انتقادهای زیادی که به قسمت آخر رویداد Inside Xbox وارد شد، اعتراف کرد که انتظار اشتباهی را برای اولین نمایش بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس در ذهن طرفداران ایجاد کرده است.

آخرین قسمت از رویداد Inside Xbox که پنجشنبه هفته‌ی گذشته برگزار شد، قرار بود تا برای اولین بار، گیم‌پلی تعدادی از بازی‌های در حال ساخت برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس را نمایش دهد، اما اکثر نمایش‌ها آن چیزی نبود که انتظار می‌رفت. برخی هیچ چیز از گیم‌پلی نشان نمی‌دادند و تنها یک ویدیوی درون بازی برای نشان دادن گرافیک بودند و برخی دیگر حتی آن گرافیکی که برای یک بازی نسل بعدی انتظار داشتیم را نداشتند. نمایش بازی Assassin’s Creed Valhalla هم که قرار بود مهم‌ترین نمایش باشد، تنها شامل چند ثانیه‌ی کوتاه می‌شد که اعتراض طرفداران این فرنچایز را در پی داشت.

ویدیوی قسمت آخر Inside Xbox در یوتیوب بیش از ۳۳ هزار دیسلایک دریافت کرده و کامنت‌های انتقادی زیر آن ثبت شده است که اصلا نتیجه‌ی جالبی برای اقدام اخیر مایکروسافت به حساب نمی‌آید. این حجم اعتراض و انتقاد در نهایت باعث شد تا «آرون گرینبرگ» مدیر بخش مارکتینگ بازی‌های ایکس‌باکس در جواب به یک طرفدار در توییتر به اشتباه مایکروسافت اعتراف کند.

اگر چیزی نمی‌گفتیم و اینساید ایکس‌باکس مه را مثل کاری که ماه گذشته انجام دادیم، نمایش می‌دادیم، گمان می‌کنم واکنش‌ها متفاوت می‌شد. به‌وضوح ما انتظارات اشتباهی ایجاد کردیم و این به گردن ماست. ما از تمام بازخوردها سپاسگزاریم و می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که تمام آن‌ها را دریافت می‌کنیم و به‌عنوان یک تیم از آن‌ها آموزش می‌گیریم.

«اشرف اسماعیل» کارگردان عنوان AC Valhalla هم به طور جداگانه، به اعتراض طرفداران نسبت به نمایش بازی واکنش نشان داده بود. شرکت مایکروسافت تا پایان سال جاری میلادی، هر ماه قصد برگزاری رویداد Inside Xbox را دارد. مهم‌تر از همه شاید رویداد ماه جولای باشد که در آن شاهد نمایش جدیدترین عناوین استودیوهای داخلی مایکروسافت مثل «نینجا تئوری»، «دابل فاین» و «آبسیدین» خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا