#مهسا_امینی

اولین تریلر بازی ترسناک The Medium در اینساید ایکس‌باکس رونمایی شد

بزرگ‌ترین پروژه‌ی تیم Bloober Team

اولین تریلر بازی ترسناک The Medium در اینساید ایکس‌باکس رونمایی شد نیکان صبوری ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی بازی‌سازی Bloober Team اولین تریلر بازی ترسناک و روان‌شناسی The Medium را رونمایی کرد.

شرکت بازی‌سازی Bloober Team بیش از ۱۰ سال در حوزه‌ی ساخت بازی‌های ویدیویی تجربه دارد. این استودیو عناوینی موفقی چون Observer ،Blair Witch و قسمت‌های اول و دوم Layers of Fear را تولید کرده بود.

ما پیش از این می‌دانستیم که این شرکت در حال تولید یک عنوان ترسناک دیگر است اما در مورد جزيیات این بازی چیزی گفته نشد. حال در جریان برگزاری رویداد اینساید ایکس‌باکس، شاهد رونمایی از ساخته‌ی جدید آن‌ها با نام The Medium هستیم.

تریلر بازی به ما نشان می‌دهد که دختر جوانی در بین دو دنیای عادی و ارواح به دام افتاده است. او در اول این ویدیو به شکل یک زن خوشحال که منتظر به دنیا آمدن فرزندش بوده، نشان داده می‌شود اما در صحنه‌ی دیگر گویا خبر ناراحت کننده‌ای از بارداری خود می‌شنود و بعد هم در صحنه‌ی دیگر او را در حال عبادت در کلیسا می‌بینیم. در صحنه‌هایی از تریلر شاهد جابه‌جایی صدا و فضا بودیم، همچنین به نظر می‌رسد که این دختر دچار آشفتگی‌هایی است که روایت داستان به همین موضوع مرتبط می‌شود.

طبق گزارش‌های منتشر شده، The Medium شامل دو موسیقی متن جداست که هر کدام مربوط به یکی از این دنیا‌ها خواهد بود. بعد از اتمام بخش کوتاه سینماتیک، نویسنده‌ی بازی در تریلر حضور پیدا می‌کند. او در این بخش گفت:

امیدواریم که از معرفی The Medium لذت برده باشید. بازی نسل بعدی شرکت ما در ژانر ترسناک و روانشناسی قرار می‌گیرد. همچنین بسیار مفتخریم که در همین جا اعلام کنیم، این پروژه با همکاری Akira Yamaoka، آهنگ‌ساز افسانه‌ای که بیشتر به دلیل توسعه‌ی آهنگ‌های سری Silent Hill شناخته می‌شود، در حال توسعه است. ما به زودی چیز‌های بیشتری را رونمایی می‌کنیم، پس منتظر اخبار ما باشید.

بازی ترسناک The Medium در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این عنوان تا به امروز بزرگترین بازی استودیوی Bloober Team به حساب می‌آید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا