شما می‌توانید برای دسترسی به نسخه‌ی بتا Second Extinction ثبت نام کنید

با دعوت یک نفر به این نسخه دسترسی داشته باشید

شما می‌توانید برای دسترسی به نسخه‌ی بتا Second Extinction ثبت نام کنید نیکان صبوری ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی بتا Second Extinction

اگر تمایل به تجربه‌ی زود هنگام بازی Second Extinction را دارید، هم اکنون می‌توانید در نسخه‌ی بتا آن ثبت نام کنید.

Second Extinction نام یک عنوان تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی Systemic Reaction در دست توسعه قرار دارد. این بازی به صورت Co-op بوده و در آن یک جوخه‌ی سه نفره از بازیکنان باید با دایناسورها مبارزه کنند و دنیا را از انقراض نجات دهند.

این عنوان چند روز گذشته در جریان اینساید ایکس‌باکس معرفی شد. حال طبق گفته‌ی تیم توسعه، علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام در سایت رسمی، نسخه‌ی بتای بازی را در آینده دریافت کنند. تنها کاری که شما لازم دارید این است که به صفحه‌ی مورد نظر رفته و ایمیل خود را وارد کنید. سپس نامه‌ای برای ایمیل شما مبنی بر تایید اکانتان ارسال می‌شود.

در ادامه برای دسترسی به نسخه‌ی بتا بازی Second Extinction باید یک نفر را به این بازی دعوت کنید. این کار توسط لینکی که در صفحه‌ی بعد از ثبت نام به شما داده شده، امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین سایر افراد هم می‌توانند حداقل با دعوت کردن یک نفر دیگر (به جز کسانی که ثبت نام کرده‌اند) به نسخه‌ی بتای بازی دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی بتای بازی در تابستان و فقط برای ویندوز عرضه می‌شود. همچنین اگر شما بیش از یک نفر را وارد این بازی کنید، جوایز دیگری مانند اسکین اسلحه، بنر و ایموت دریافت خواهید کرد. تاریخ انتشار بازی Second Extinction هنوز مشخص نیست اما با توجه به نمایش چند روز پیش، به نظر می‌رسد این بازی پتانسیل بسیار خوبی برای موفقیت روی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا