مارول در میانه شایعات بازگشت اسکارلت ویچ، فیگور جدید این شخصیت را معرفی کرد

بازگشت جادوگر سرخ؟

مارول در میانه شایعات بازگشت اسکارلت ویچ، فیگور جدید این شخصیت را معرفی کرد آیدا امشاسفند ۶ ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ مارول
بازگشت اسکارلت ویچ

مارول در میانه شایعات بازگشت اسکارلت ویچ، فیگور جدید این شخصیت را معرفی کرد. این فیگور جدید اسکارلت ویچ از چهره او در فیلم Doctor Strange 2 الهام گرفته شده است.
در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness، استفان استرنج (Stephen Strange) با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) باید از America Chavez در مقابل اسکارلت ویچ محافظت می‌کرد. بعد از جریانات Wandavision، واندا ماکسیموف با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) برای تسکین درد به خود قدرت‌های سیاه Darkhold روی آورد که او را به شرور داستان Doctor Strange in the Multiverse of Madness تبدیل کرد.

با اینکه در آخر فیلم به نظر می‌رسید ماکسیموف خود را فدا کرده، در برای بازگشت این شخصیت بازماند و مارول مطمئنا از این مسئله استفاده خواهد کرد.

بازگشت اسکارلت ویچ به زمین بازی

سایت رسمی مارول از اکشن فیگور اسکارلت ویچ که با همکاری شرکت Hasbro ساخته شده است، به طور علنی رونمایی کرد. این اکشن فیگور شش اینچی (۱۵ سانتی‌متر) در اندازه فیگورهای قبلی اسکارلت در ۲۰۲۱ ساخته شده و دارای جزئیات فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness است.

با این حال، سر این فیگور کاملاً جدید است و از فناوری چاپ چهره Photo Real اختصاصی Hasbro استفاده می کند که برای تمام خطوط فیگور در مقیاس شش اینچی استاندارد استفاده شده است.

این فیگور همچنین با دو افکت جادویی برای دستانش و یک کتاب Darkhold قابل جداسازی، ساخته و به فروش می‌رسد.

همچنین این اکشن فیگور میتواند ژست نابودی America Chavez یا نابودی جادوگران Kamar-Taj را به خود بگیرد. علاوه بر این انگشتانش رنگی مشکی به خود گرفته‌اند تا تاثیر خواندن Darkhold را بازسازی کند.

 بسیاری از طرفداران باور دارند که بازگشت واندا نزدیک بوده و احتمالا جایی برای حضور این شخصیت در فیلم Agatha: Coven of Chaos یا فیلم Avengers وجود دارد. هنوز هیچ چیزی به طور رسمی تایید نشده است، اما به نظر می رسد خود الیزابت اولسن موافق بازی دوباره در این نقش بوده و چند بار در مورد این موضوع صحبت کرده است.

احتمال بازگشت اسکارلت ویچ بسیار متحمل بوده، به هر حال او یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های MCU است که تا بحال معرفی شده است. با خشم کانگ در Avengers: The Kang Dynasty، گروه Avengers احتمالا به کمک‌زیادی نیاز دارند، حتی اگر به معنای روی آوردن به فردی باشد که در گذشته مانند واندا علیه آنها عمل کرده است. اسکارلت ویچ مطمئناً از شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران است، بر اساس این نه تنها او به احتمال زیاد به MCU بازخواهد گشت، بلکه به نظر می‌رسد اکشن فیگور این کاراکتر، قطعه‌ایی جالب برای کلکسیون طرفداران مارول باشد.

3.9 8 آراء
امتیاز مطلب


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا