در پشت صحنه سریال The Sandman نیل گیمن از ارباب رویاها می‌گوید

ارباب رویاها به نتفلیکس رفته است

در پشت صحنه سریال The Sandman نیل گیمن (Neil Gaiman) توضیحاتی در رابطه با ظاهر جدید این شخصیت و برخی دیگر از جزییات این اقتباس که توسط استودیو نتفلیکس منتشر خواهد شد ارائه داد.

در این ویدئو گیمن طرفداران و مخاطبین را همراه با خود به پشت صحنه‌ی این سریال برده و از ارباب رویاها می‌گوید. سندمن (Sandman) یکی از شخصیت‌های معروف دنیای کامیک‌های دی سی بوده و اولین بار در سال ۱۹۸۹ در شماره دوم مجموعه کتاب‌های کامیک نوشته شده توسط نیل گیمن با او آشنا شدیم و اکنون نزدیک به ۳۰ سال است که داستان‌های او را خوانده و او را می‌شناسیم.

در اصل پیش از این سندمن را به عنوان یک ویلن و دشمن لوسیفر مورنینگ استار می‌شناختیم اما اکنون او علاوه بر کامیک اختصاصی، سریال مختص به خود را خواهد داشت که توسط استودیو نتفلیکس و شبکه فاکس ساخته و پخش خواهد شد. 

رویای ساختن اقتباس کامیک سندمن از بیست سال پیش در سر فیلم سازان و تهیه کنندگان موج می‌زد و در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار این پروژه تا حدی عملی شد. کارگردانی و ایفای نقش این شخصیت در این فیلم بر عهده جوزف گوردون-لویت (Joseph Gordon-Levitt) بود و بر اساس صحبت‌های تهیه کننده این فیلم دیوید اس. گوییر (David S. Goyer) پس از جدا شدن این ستاره (گوردون-لویت) از تیم سازندگان، پروژه ساختن فیلم سندمن نیز با شکست مواجه شد.

خوشبختانه پس از نزدیک به دو سال تلاش و فعالیت در نهایت سریال این شخصیت جذاب در دست ساخت قرار گرفته و حتی بازیگران سریال The Sandman نیز معرفی شده‌اند. با توجه به اخبار منتشر شده تام استوریج (Tom Sturridge) در نقش ارباب رویاها (Dream) حاضر خواهد شد و طی یک انتخاب جنجالی گوئندولین کریستی (Gwendoline Christie) نقش لوسیفر (Lucifer) را بازی خواهد کرد. 

در هفته Geeked نتفلیکس ویدویی از پشت صحنه سریال The Sandman منتشر کرده و از ظاهر ابتدایی اقتباس خود از کامیک محبوب گیمن رونمایی کرد. علاوه بر کانسپت آرت‌هایی که از این سریال در ویدو پشت صحنه دیده می‌شود، گفتمانی با گیمن، استوریج و کریستی انجام شده و هریک در رابطه با تجربیات خود در این اثر و اصالت سندمن، سخن می‌گویند. 

ویدو پشت صحنه سریال The Sandman

ساخت اقتباس سند من همواره حس کنجکاوی مخاطبین را برانگیخته کرده است. اکنون که بجای یک فیلم سینمایی یا حتی یک سری فیلم، گیمن به تلویزیون آمده و سریال The Sandman را می‌سازد، این امکان را به ما می‌دهد تا با دقت بیشتر و به شکل موشکافانه‌ای با این شخصیت تجدید دیدار کرده و او را در قاب تلویزیون ببینیم و بشناسیم.

دیدن خوشنودی گیمن در رابطه با ساخت این اثر بسیار باعث دلگرمی بوده و این اطمینان را به ما می‌دهد که این سریال نیز مانند خود کامیک یک شاهکار خواهد بود. در این ویدیو گیمن عنوان می‌کند که این سریال توسط افرادی که به سندمن علاقه‌مند هستند، برای افرادی که سندمن را دوست دارند، ساخته می‌شود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا