1%
  • 0/10

بازیگران جدیدی به سیزن دوم The Sandman اضافه شدند

هشت بازیگر جدید

بازیگران جدیدی به سیزن دوم The Sandman اضافه شدند ۰ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سیزن دوم The Sandman

براساس اطلاعات اعلام شده بازیگران جدیدی به عوامل سیزن دوم The Sandman اضافه شدند تا اشتیاق طرفداران این مجموعه بسیار بیشتر از قبل شود.

روز گذشته شبکه نت‌فلیکس هشت بازیگر را به عنوان عوامل جدید بازیگران فصل دوم سریال The Sandman با عنوان “به رویا خوش‌ آمدید” معرفی کرد. روایری اوکانر (Ruairi O’Connor) بازیگر فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It به عنوان شخصیت اورفئوس برگزیده شده که شاعر، نوازنده و پیشگو محسوب می‌شود، فردی فاکس (Freddie Fox) بازیگر سریال House of the Dragon در نقش لوکی برگزیده شده که خدایی شیاد محسوب می‌شود، کلایو راسل (Clive Russell) که سابقه حضور در سریال Outlander را دارد به عنوان اودین انتخاب شده که پدر شخصیت ثور به حساب می‌آید و لارنس اوفارین (Laurence O’Fuarain) بازیگر سریال The Witcher: Blood Origin به عنوان شخصیت ثور، خدای صاعقه برگزیده شده است.

در ادامه بازیگران جدید انتخاب شده برای سیزن دوم The Sandman به ان اسکلی (Ann Skelly) می‌رسیم که به عنوان شخصیت نوالا انتخاب شده و در سریال Vikings نیز نقش آفرینی کرده بود. داگلاس بوث (Douglas Booth) بازیگر فیلم The Dirt به عنوان کاراکتر کلاراکان انتخاب شده، جک گلیسون (Jack Gleeson) که او را به واسطه حضور در سریال Game of Thrones به خاطر می‌آوریم در نقش یک هابگابلین بدخواه، ایندیا مور (Indya Moore) بازیگر سریال Pose به عنوان شخصیت واندا که یک راننده و مامور امنیتی حرفه‌ای است و استیو کوگان (Steve Coogan) خالق شخصیت الن پاتریج در نقش بارناباس که سگ سخنگوی همراه شخصیت Destruction بوده حضور می‌یابد.

سریال The Sandman براساس رمان بصری آن ساخته شده که توسط نیل گیمن (Neil Gaiman) نوشته شده است. فصل اول آن در سال 2022 توسط نت‌فلیکس پخش گردید و در هفته اول انتشار به مدت 69.5 میلیون ساعت در این پلتفرم مشاهده گردید و در هفته دوم نیز این میزان را به 127.5 میلیون ساعت رساند. پس از استقبال صورت گرفته از این سریال، تولید آن برای فصل دوم نیز تمدید شد. تاکنون هیچ زمانی برای انتشار فصل دوم توسط این شبکه استریمی اعلام نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments