تماشا کنید: تریلر سریال The Sandman منتشر شد + زیرنویس فارسی

هنگامی که رویا برمی‌خیزد!

تریلر سریال The Sandman لایو اکشن شبکه نتفلیکس منتشر شده و از سریال مورد انتظار دی‌سی به مخاطبین می‌گوید. 

نتفلیکس در این تریلر از تمام رویاها و کابوس‌هایی که سریال کمیک کلاسیک نیل گیمن نشان خواهد داد می‌گوید. The Sandman بر اساس کمیک فانتزی و تاریک محبوب دنیای دی‌سی که از ارباب رویاها می‌گوید، ساخته شده است.

این تیزر تریلر شب گذشته به عنوان بخشی از هفته Geeked نتفلیکس منتشر شده و در کنار  فیلم‌های جدید نتفلیکس، توجه طرفداران را به شدت به اقتباس مورد انتظار جلب کرد. تام استوریج در این اثر نقش شخصیت اصلی Dream of the Endless، که با نام‌های Morpheus یا Sandman و همچنین نام‌ها و عناوین مختلف دیگری نیز شناخته می‌شود، را ایفا خواهد کرد. همچنین جالب است بدانید که برخی از بازیگران این اثر برای اولین بار در عرصه سینما فعالیت می‌کنند. 

مرد شنی اقتباسی لایو اکشن از مجموعه کمیک ترسناک گیمن با همین نام است که اولین بار در سال ۱۹۸۹ توسط Vertigo، یکی از بخش‌های DC منتشر شد. The Sandman که در اصل توسط سام کیث  خلق شده بود، تحسین منتقدان را برانگیخت و طرفداران زیادی را در طول ۷۵ شماره اولیه خود جذب کرد.

تریلر سریال The Sandman

اولین آرک داستانی کمیک، Preludes & Nocturnes، از ماجرای تسخیر رویا را به دست انسان‌ها با استفاده از هنرهای تاریک می‌گوید. پس از 70 سال زندانی شدن در هواپیمای فانی، دریم می‌گریزد و شروع به جستجوی توتم‌های گمشده خود می‌.کند. یک کلاه ایمنی، یک کیسه شن و یک یاقوت تا بتواند به کمک آن‌ها قدرت قبلی خود را بازیابد. فصل اول  سریال The Sandman از نتفلیکس که قرار است در مجموع ۱۱ قسمت داشته باشد، برای اقتباس از این آرک برنامه ریزی شده است.

اگرچه کمیک The Sandman اساساً شخصیت Dream را دنبال می‌کند، اما همچنین به دلیل ترکیب شخصیت‌های مختلف از اسطوره‌ها و افسانه‌های جهانی و همچنین کاوش در زندگی انسانی که Dream لمس می‌کند همچنین در نظر گرفتن اسرار رویاها شناخته شده است.

اولین تیزر نتفلیکس برای The Sandman وفاداری بالایی به منبع منبع خود را نشان می‌دهد، اگرچه چندین تغییر تایید شده نیز وجود دارد. به عنوان مثال، در حالی که خط داستانی اصلی این کمیک از سال ۱۹۸۸ شروع می‌شود، سریال در سال ۲۰۲۱ اتفاق می‌افتد، در حالی که رویا به مدت ۱۰۵ سال در اسارت بوده  و نه 70 سال.

علاوه بر استوریج در نقش رویا، گوندولین کریستی در نقش لوسیفر، ویوین آچامپونگ در نقش لوسین، بوید هالبروک در نقش کورینتیان، چارلز دنس در نقش رودریک برگس و پاتون اسوالت به عنوان صداپیشه متیو کلاغ مشهور در این اثر هنرنمایی خواهند کرد. 

سریال مذکور در تاریخ ۱۴ مرداد ماه توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا