1%
  • 0/10

لیست بازیگران اصلی The Sandman رسما منتشر شد

فصل اول ۱۱ قسمت دارد

لیست بازیگران اصلی The Sandman رسما منتشر شد ۰ ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگران اصلی The Sandman

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک بیانیه‌ی مطبوعاتی، از بازیگران اصلی The Sandman رونمایی کرده است.

اگر از علاقه‌مندان به کمیک بوک و رمان‌های علمی تخیلی باشید، احتمالا نام نیل گیمن (Neil Gaiman) را شنیده‌اید. او طی دهه‌های گذشته آثار مختلفی نوشته که اکثرشان اقتباس سینمایی یا تلویزیونی دریافت کرده‌اند اما The Sandman که از قضا یکی از شاخص‌ترین کارهایش به شمار می‌رود، از شانس مشابهی برخوردار نبوده است. البته استودیوهای مختلف بارها سعی کرده بودند اقتباس سینمایی یا تلویزیونی این کمیک بوک را بسازند که هر بار با در بسته مواجه شدند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه نتفلیکس با وارنر به توافق رسید و وظیفه‌ی ساخت یک سریال بر اساس سندمن را بر عهده گرفت. این خبر اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی رسما اعلام شد.

با گذشت مدت کوتاهی از اعلام خبر ساخت سریال The Sandman، یک سوال بسیار مهم در ذهن طرفداران به وجود آمد: چه کسی نقش دریم را بر عهده می‌گیرد؟ نیل گیمن که به عنوان یکی از تهیه‌کننده‌های اجرایی روی روند ساخت نظارت دارد، اوایل سال گذشته‌ی میلادی گفت روند انتخاب بازیگران آغاز شده و پروژه احتمالا در آوریل جلوی دوربین می‌رود. بیان چنین جملاتی توسط گیمن امید زیادی را در طرفداران به وجود آورد. در نتیجه، پیش‌بینی ‌کردند لیست بازیگران طی ماه‌های آتی منتشر شده و سپس اولین تصاویر از پشت صحنه از راه برسد. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و این پروژه مانند ده‌ها فیلم و سریال دیگر با مانع بزرگی به نام همه‌گیری ویروس کرونا روبرو شد تا فاز تولیدش با تاخیر مواجه شود.

نتفلیکس ساعاتی قبل از لیست بازیگران اصلی The Sandman رونمایی کرد. با توجه به بیانیه‌ی مطبوعاتی، تام استاریج (Tom Sturridge) در نقش دریم، گوئندولین کریستی (Gwendoline Christie) در نقش لوسیفر، ویوین اکیمپانگ (Vivienne Acheampong) در نقش لوسیِن، بوید هالبروک (Boyd Holbrook) در نقش کورینتین، چارلز دنس (Charles Dance) در نقش رودریک برجس، عسیم چاودهری (Asim Chaudhry) در نقش هابیل و سانجیو بسکار (Sanjeev Bhaskar) در نقش قابیل جلوی دوربین ظاهر خواهند شد. از میان این اسامی، تنها سه مورد نسبتا شناخته شده هستند. مورد اول، کریستی است که نقش برین از تارث را در Game of Thrones بر عهده داشت. مورد دوم، هالبروک است که در Logan حضور داشت. نفر پایانی هم دنس است با آثار مختلفی از جمله Game of Thrones و The Imitation Game شناخته می‌شود.

استودیوهای فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال طی سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به رنگین پوستان و بازیگران زن داشته‌اند؛ موضوعی که در لیست بازیگران اصلی The Sandman خودنمایی می‌کند. لوسیفر و لوسین در کمیک بوک‌ها مردانی سفید پوست بوده‌اند اما دو بازیگر زن نقش‌هایشان را ایفا می‌کنند. هابیل و قابیل هم در قالب مردانی سفید پوست به تصویر کشیده شده بودند اما نقش‌هایشان به دو بازیگر رنگین پوست رسیده است. در ضمن، نیل گیمن فاش کرد داستان در دنیای مدرن جریان داسته و فصل اول از ۱۱ قسمت تشکیل شده است.

در حالی که فصل اول The Sandman هنوز پخش نشده، نتفلیکس کار روی فصل دوم را آغاز کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments