ساموئل ال جکسون دوباره نقش یک آدم‌کش بازنشسته را ایفا خواهد کرد

این فیلم جدید هیچ ربطی به The Hitman’s Bodyguard نخواهد داشت

ساموئل ال جکسون آدم‌کش

ساموئل ال جکسون بازیگر مشهور فیلم‌های Pulp Fiction و ایفاگر نقش «نیک فیوری» در دنیای سینمایی مارول، برای ایفای نقش یک آدم‌کش حرفه‌ای بازنشسته در فیلمی جدید به تفاهم رسید.

اشتباه نکنید این فیلم جدید هیچ ربطی به The Hitman’s Bodyguard ندارد. ال جکسون در آن فیلم هم نقش یک آدم‌کش باسابقه را داشت، اما این فیلم جدید قرار نیست یک اثر کمدی باشد. این اثر که هنوز اسمی ندارد، توسط John Requa و Glenn Ficarr کارگردانی خواهد شد؛ زوجی که در کارنامه‌ی خود فیلم‌هایی همچون Crazy, Stupid, Love و Focus را دارند. آقای Matthew Stone نویسنده‌ی متن فیلم خواهد بود و John Davis با سابقه‌ی کار روی سری Predator تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده خواهد داشت.

ساموئل ال جکسون در این فیلم نقش مردی به نام Morris Stokes را خواهد داشت؛ یک آدم‌کش حرفه‌ای بازنشسته که روزگاری شخص مورد اعتماد یک گروه خلافکاری به نام Easy-A بوده است، تا این‌که روزی خواهرزاده‌ی موریس اشتباهی بزرگی مرتکب می‌شود و بدهی به رئیس سابق موریس بالا می‌آورد. حالا او برای جبران بدهی خواهرزاده‌ی خود دو راه بیشتر ندارد؛ آن را جبران کند یا این‌که با دستان خودش او را بکشد. موریس هم به همراه خواهرزاده‌اش در شهر می‌چرخد تا این اتفاق را ختم به خیر کند.

سال ۲۰۲۰ سال شلوغی برای ال جکسون است. دو فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard و بازآفرینی سری «اره» با نام Spiral در سینماها و فیلم The Banker در پلتفرم Apple TV+ با هنرنمایی او پخش خواهند شد. همچنین شاید در فیلم‌های بعدی دنیای سینمایی مارول او را باز در نقش نیک فیوری ببینیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا