تصاویر جدید سریال Secret Invasion اطلاعات داستانی مهمی دارند

از دیدار مجدد نیک فیوری و تالوس تا مشخص شدن نقش امیلیا کلارک

تصاویر جدید سریال Secret Invasion

به تازگی تصاویر جدید سریال Secret Invasion، مجموعه تلویزیونی جدید دنیای سینمایی مارول (MCU) منتشر شده‌اند که در خود اطلاعات داستانی مهمی را جای داده‌اند.

با این که مدت زمان نسبتا زیادی از سریال Secret Invasion برای شبکه دیزنی پلاس (+Disney) می‌گذرد، اما شرکت دیزنی (Disney) با وجود این که سال گذشته یک تریلر را از آن منتشر کرد، تا به الان به طور کامل و جدی کمپین تبلیغاتی و بازاریابی این مجموعه تلویزیونی را آغاز نکرده است.

حالا اخیرا نصاویر جدید سریال Secret Invasion توسط دیزنی منتشر شده‌اند که حاوی اطلاعات بسیار مهمی از این اثر مورد انتظار دنیای سینمایی مارول هستند و همچنین به تعدادی از سوالات طرفداران نیز پاسخ می‌دهند. این سریال قرار است تا شامل تعدادی از بهترین و پراهمیت‌ترین بازیگران دنیای سینمایی مارول را در خود جای دهد. در ادامه می‌توانید این تصاویر جدید سریال Secret Invasion را که به دست رسانه Vanity Fair منتشر شده‌اند به همراه جزئیات داستانی‌ای که در خود دارند، مشاهده کنید.

در تصویر اول نیک فیوری (Nick Fury) با بازی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) را می‌بینیم که در حال بازدید از یک دخمه مرموز است. مشخص نیست که اینجا، مکان اسکرال‌هاست یا خیر، اما علامت‌های عجیب و غریبی رو دیوار آن دیده می‌شوند که البته زبان اسکرال‌ها روی آن دیده نمی‌شود. احتمالا در این مکان مقبره فرد مهمی قرار داشته باشد و صحنه مربوط به آن نیز از اهمیت بالایی در داستان سریال برخوردار باشد.

در تصویر بعدی شاهد ملاقات نیک فیوری و تالوس (Talos) با بازی بن مندلسون (Ben Mendelsohn) پس از سال‌ها هستیم. این دو شخصیت پیش از در این سال ۱۹۹۵ و در جریان اتفاقات فیلم Captain Marvel همدیگر را دیده بودند. البته فیلم Spider-Man: Far From Home تائید کرد که بعد از چندین سال هنوز با یکدیگر در ارتباط بودند، اما در این تصویر می‌بینیم که این دو دوست یکدیگر را در آغوش گرفته‌اند.

نهایتا در تصویر بعدی شاهد امیلیا کلارک (Emilia Clarke) هستیم که تائید می‌کند او نقش دختر تالوس را با نام G’iah بازی می‌کند. این شخصیت برای مدت کوتاهی در قامت یک دختر جوان در فیلم Captain Marvel دیده می‌شود، اما اکنون در جریان اتفاقات سریال Secret Invasion بزرگ شده است. این تصویر نه تنها شایعات و گزارش مربوط به این که امیلیا کلارک نقش ابیگل برند (Abigail Brand) را بازی می‌کند، تکذیب می‌کند بلکه نشان می‌دهد او یکی از شرورهای دنیای سینمایی مارول است. او بخشی از گروه‌های اسکرال‌هاست که از تالوس جدا شده‌اند.

در تصویر بعدی، تالوس و دخترش G’iah را روبه‌رویما هم می‌بینیم. این دو در طول جنگ اسکرال‌ها در یک سمت قرار ندارد، بلکه در مقابل یکدیگر هستند. او پس از این که می‌بیند پدرش و نیک فیوری نتوانسته‌اند خانه جدیدی برای اسکرال‌ها پیدا کنند، به شورش اسکرال‌ها می‌پیوندد. طبق گفته امیلیا کلارک، رابطه شخصیت او با تالوس در طول سریال، پس از رشد روحیه سرکشانه او و تماشای شکست پدرش در وضعیت خوبی قرار ندارد. حتی به نظر می‌رسد که تالوس به دلیل مسئولیت‌هایی که به عنوان رهبر اسکرال‌ها دارد، در طول سال‌ها زمان زیادی را به همراه دخترش سپری نکرده است.

ماریا هیل (Maria Hill) با بازی کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) در عکس بعدی سریال Secret Invasion دیده می‌شود. در این تصویر می‌بینیم که روی بینی ماریا هیل زخمی وجود دارد که احتمالا می‌تواند به مبارزه این شخصیت با افرادی مرتبط باشد، به نظر می‌رسد که او در سال‌های اخیر زندکی سختی داشته و نیک فیوری هم به خاطر ماجراجویی‌های فضایی‌اش او را رها کرده است. ماریا هیل در طول چند سال گذشته تنها بوده و نتوانسته تا با نیک فیوری ارتباطی بگیرد. با این حال او بدون نیک فیوری و بدون این که قدرت فوق‌العاده‌ای داشته باشد، در سراسر جهان کارهای مهمی انجام داده است.

در ادامه اما برای باری دیگر ماریا هیل و نیک فیوری را در کنار یکدیگر می‌بینیم و به نظر می‌رسد که این دو باهم به توافق رسیده‌اند تا باری دیگر همکاری کنند. در دنیایی که اسکرال‌ها می‌توانند شبیه به هر کسی شوند، قطعا هر شخصیتی به کسی نیاز دارد که بتواند به طور کامل به او اعتماد کند و ماریا هیل و نیک فیوری نیز کسانی هستند که قطعا مورد اعتماد یکدیگرند. البته همکاری مجدد آن‌ها به احتمال زیاد به این معنی است که اسکرال‌ها در حال برنامه‌ریزی برای اعمال شیطانی و بسیار خطرناکی هستند. یکی از نکات مهم این تصویر، حضور نیک فیوری بدون چشمبند معروف اوست که باعث می‌شود زخم چشم او به طور واضح نمایان شود، این حرکت نشان دهنده بخشی از آسیب‌پذیری این شخصیت است و این که بعد از مرگ مرد آهنی (Iron Man) و بیوه سیاه (Black Widow) او دیگر باور ندارد که توانایی درست کردن اوضاع را دارد.

پس از ملاقات با شخصیت‌های اصلی، نوبت به رهبر شرور اسکرال‌ها، گرویک (Gravik) با بازی کینگزلی بن-ادیر (Kingsley Ben-Adir) رسیده است. این تصویر نشان می‌دهد که که چگونه گروه اسکرال‌های او در سمت تاریکی کار می‌کنند و در بخشی از برنامه‌های آن‌ها، تصرف زمین قرار دارد تا بتوانند قدرت بیشتری به دست آورند. این گروه افراطی، پس از ناامیدی از این که تالوس قصد انجام کاری را ندارد، اوضاع را به دست گرفته‌اند. با این تفاسیر، این دشمنان تهدیدی برای کل کره زمین هستند، اما چرا گروه انتقام‌جویان (Avengers) در این سریال حضور ندارد تا با آن‌ها مبارزه کنند. نیک فیوری می‌گوید که همه می‌خواهند آن‌ها برگردند، اما او از این کار خودداری می‌کند و دلیل خیلی خوبی هم برای این کار دارد. به نظر می‌رسد می‌رسد که او می‌خواهد اشتباهات خود را بدون به خطر انداختن جان دوستان بیشتری جبران کند، به همین دلیل است که از انتقام‌جویان کمکی نمی‌خواهد.

در تصویر بعدی نیز شاهد یکی دیگر از شخصیت‌های سریال Secret Invasion هستیم، سونیا فالسورث (Sonya Falsworth) با بازی اولیویا کولمن (Olivia Colman) که یک مامور ام‌آی۶ (MI6) است. او یک شخصیت خونسرد است که پیامدهای جهانی تهاجم اسکرال‌ها را بررسی می‌کند و اسرار خودش را نیز دارد.

در ادامه نیز شاهد بازگشت شخصیت اورت کی. راس (Everett K. Ross) با بازی مارتین فریمن (Martin Freeman) هستیم و این تصویر نحوه کار او در سایه‌ها را نشان می‌دهد. طرفداران آخرین بار او را در فیلم Black Panther: Wakanda Forever دیدند که دربازداشت بود، اما راس در این سریال جاسوسی بازگشته و قرار است تا در کنار نیک فیوری کار کند. همچنین جیمز رودز (James Rhodes) مقلب به ماشین جنگ (War Machine) با بازی دان چیدل (Don Cheadle) به عنوان یکی دیگر از متحدان نیک فیوری حضور دارد.

در تصویر نهایی نیز شاهد شکل طبیعی یک اسکرال هستیم که دقیقا مشخص نیست کیست، فعلا معلوم است که او یک زن است. اینطور که ساموئل ال. جکسون می‌گوید، اسکرال‌ها از مخفی شدن و زندگی مانند انسان‌ها خسته شده‌اند.

پخش سریال مورد انتظار Secret Invasion از تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۲۳ (۳۱ خرداد ۱۴۰۲) از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. این مجموعه تلویزیونی توسط کایل برداستریت (Kyle Bradstreet)، یکی از نویسندگان و تهیه کنندگان سریال Mr. Robot‌ ساخته شده و شامل شش قسمت می‌شود که توسط علی سلیم (Ali Selim)، کارگردان سریال Criminal Minds و Manhunt، کارگردان شده‌اند.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا