1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین تریلر انیمیشن گارفیلد با صداپیشگی ستاره‌های مشهور منتشر شد

در کمپین تبلیغاتی گارفیلد شرکت کنید!

تماشا کنید: اولین تریلر انیمیشن گارفیلد با صداپیشگی ستاره‌های مشهور منتشر شد ۰ ۲۳ آبان ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

سونی پیکچرز به وعده خود عمل کرده و ساعاتی قبل نخستین تریلر انیمیشن گارفیلد را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

Paws یک شرکت فعال در حوزه کمیک بوک بوده و صاحب امتیاز شخصیت گارفیلد (Garfield) به شمار می‌رود. پس از اینکه قراردادش با فاکس قرن بیستم به انتها رسید، با Alcon Entertainment وارد همکاری شد تا انیمیشنی کامپیوتری و سینمایی بر اساس این شخصیت محبوب بسازد. با گذشت مدتی سونی پیکچرز به پروژه The Garfield Movie اضافه شد و نه تنها وظیفه اکران جهانی را بر عهده گرفت، بلکه از سازندگان اثر به شمار می‌رود.

همان‌طور که وعده داده شده بود، سونی پیکچرز نخستین تریلر انیمیشن گارفیلد را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در ابتدا گارفیلد را نشان می‌دهد که به تنهایی در خیابان‌ها زندگی کرده و بطور اتفاقی با جان مواجه می‌شود. ویدیو در ادامه علاقه شدید گربه بازیگوش به غذا را نشان داده و سپس هم بزرگسالی‌اش را نشان می‌دهد. نکته جالب اینجاست که شخصیت اصلی دیوار چهارم را شکسته و مستقیماً با مخاطب صحبت می‌کند. گارفیلد همچنین تاکید دارد او جان را به سرپرستی گرفته است!

طبق آنچه در تریلر انیمیشن گارفیلد می‌بینیم، زندگی عادی گربه پشمالو و نارنجی رنگ ادامه دارد تا اینکه پدرش که مدت‌ها خبری از او نبود به سراغش آمده و مجبور می‌شود به یک ماجراجویی پر فراز و نشیب ورود کند. البته در این ماجرا تنها نبوده و اودی، دیگر حیوان خانگی جان همراهی‌اش می‌کند.

ستاره‌های مشهور هالیوود در انیمیشن The Garfield Movie حضور دارند. کریس پرت (Chris Pratt) که با مجموعه فیلم‌های محافظان کهکشان به شهرت رسید، بعنوان گارفیلد صحبت می‌کند. ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson)، بازیگر نیک فیوری، هم نقش پدر را بر عهده دارد. در ضمن، نام نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) و وینگ ریمز (Ving Rhames) در لیست صداپیشه‌ها دیده می‌شود اما نقششان مشخص نیست.

انیمیشن جدید گارفیلد از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments