اولین نگاه به زئوس در فیلم Thor 4 با بازی راسل کرو

خدای یونان در دنیای سینمایی مارول

زئوس در ثور: عشق و تندر - زئوس در فیلم Thor 4

سرانجام انتظارها به پایان رسید و شرکت مارول اولین تریلر از فیلم مورد انتظار Thor: Love and Thunder را منتشر کرد. این تریلر کوتاه همچنین برای لحظاتی شخصیت زئوس در فیلم Thor 4 را با بازی راسل کرو نمایش می‌دهد.

پس از مدت‌ها انتظار، شرکت مارول به صورت جدی کار تبلیغات فیلم مورد انتظار خود یعنی Thor 4 را آغاز کرده است، تور تبلیغاتی این اثر قرار است تا کوتاه‌ترین تور تبلیغاتی میان فیلم‌های دنیای سینمایی مارول باشد. حالا این کمپانی با انتشار یک تریلر دیوانه‌وار به تماشاگران شخصیت‌ها و مکان‌هایی که جنگجوی دوست‌داشتنی آزگاردی دنیای سینمایی مارول قرار است در فیلم ثور: عشق و تندر با آن‌ها روبه‌رو شود، نشان داد.

این تریلر اگرچه خیلی کوتاه است و تماشای آن تنها ۸۹ ثانیه طول می‌کشد، اما با اینحال بسیار جذاب بود و با واکنش‌های بسیار مثبتی همراه بوده است. در این فیلم پرستاره قرار است به جز خود ثور، شاهد حضور تعدادی از اعضای تیم نگهبانان کهکشان و همچنین بازگشت جین فاستر باشیم. همچنین کریستین بیل و جیمی الکساندر نیز در این فیلم حضور دارند و به ترتیب نقش شخصیت‌های گور، قصاب خدایان و لیدی سیف را ایفا کرده‌اند.

علاوه بر این‌ها، راسل کرو که در گذشته در فیلم Man of Steel نیز نقش‌آفرینی کرده بود، نقش زئوس در ثور: عشق و تندر را بازی کرده است و در تریلر ثور 4 شاهد حضور این شخصیت هستیم.

اولین حضور راسل کرو در نقش زئوس در فیلم Thor 4

یکی از مهم‌ترین بخش‌های تریلر Thor: Love and Thunder مربوط به بخشی است که در آن زئوس نمایش داده می‌شود. در این بخش شاهد نمایی لباس و حالت ظاهری این شخصیت هستیم، البته نمی‌توانیم چهره‌ی او را ببینیم. شما در تصویر زیر می‌توانید زئوس را مشاهده کنید:

زئوس در ثور: عشق و تندر - زئوس در فیلم Thor 4

این تریلر همچنین نگاهی دارد به محیط وسیع المپیوس که در آن شاهد یک مجسمه‌ی عظیم از زئوس هستیم. المپیوس در فیلم ثور: عشق و تندر بسیار گسترده به نظر می‌رسد. این مکان افسانه‌ای در دنیای کمیک‌ها، در یک بعد خارجی از جهانی که دنیای سینمایی مارول در آن جریان دارد، وجود دارد، مشابه آن چه که در سریال Moon Knight دیدیم که در آن خدایان مصری به دنیای سینمایی مارول می‌آیند.

راسل کرو با نقش زئوس در فیلم Thor 4 و همچنین حضور در فیلم‌های ابرقهرمانی بیگانه نیست، او در سال ۲۰۱۳ در دنیای توسعه‌یافته‌ی دی‌سی حضور پیدا کرد و نقش جور ال، پدر سوپرمن را در فیلم Man of Steel ایفا کرد. او همچنین یک نقش تاریخی بسیار مهم در کارنامه‌ی هنری خود دارد، نقشی که شاید بسیاری از مخاطبان او را به خاطر آن بشناسند، راسل کرو در سال ۲۰۰۰ نقش اصلی فیلم Gladiator به کارگردانی ریدلی اسکات را ایفا کرد، با اینحال بازهم می‌توان گفت که نقش زئوس یک نقش کاملا جدیدی برای اوست.

در حال حاضر مشخص نیست که نقش زئوس در فیلم ثور: عشق و تندر قرار است چقدر بزرگ باشد، با اینحال می‌توان حدس زد که او و المپیوس نقش مهمی را در داستان این اثر ایفا خواهند کرد. حتی احتمال دارد شاهد رویارویی او با گور، قصاب خدایان باشیم.

فیلم ثور: عشق و تندر قرار است تا در تاریخ ۸ جولای (۱۷ تیر) در سالن‌های سینما اکران شود. کریس همسورث در نقش ثور، ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر، تسا تامپسون در نقش هلا و کریس پرت در نقش استارلرد از جمله بازیگرانی‌اند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین تایکا واتیتی نیز برای کارگردانی این اثر بازگشته است و اینبار برخلاف Thor: Ragnarok، داستان فیلم نیز توسط خود او به نگارش درآمده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا