تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Thor 4 منتشر شد + زیرنویس فارسی

خدای تندر بازمی‌گردد!

اولین تریلر فیلم Thor 4 منتشر شده و سرگذشت زندگی Thor خدای تندر پس از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame را به تصویر می‌کشد.

در آخر فیلم Endgame از دنیای سینمایی مارول شاهد آن بودیم که ثور یا همان خدای تندر از رهبری نیوآزگارد سرپوشی کرده و رهبری مردم آزگارد را به ولکری سپرد. ثور پس از مبارزه با ثانوس و اتفاقات تلخی که بلافاصله پس از رخدادهای فیلم رگنراک تجربه کرد، تصمیم گرفت تا زندگی گذشته خود را کنار گذاشته و همراه با محافظان کهکشان به فضا سفر کرده و به ماجراجویی بپردازد. 

پس از این اتفاق دیگر خبری از این شخصیت نشد و مشخص نبود که همکاری ثور با محافظان کهکشان به کجا کشیده است. اکنون با انتشار اولین تریلر فیلم Thor: Love and Thunder به نظر می‌رسد باری دیگر با شاهکاری تازه از کارگردان موفق تایکا وایتیتی (Taika Waititi) همراه هستیم و اینبار فرنچایز ثور گسترده‌تر از هیمشه خواهد بود. 

پیش از این نیز اعلام شده بود که در چهارمین دنباله فیلم  ثور شاهد حضور دیگر خدایان باستانی همچو زئوس خواهیم بود. اکنون نیز در تریلر منتشر شده صحنه‌هایی را مشاهده می‌کنیم که ظاهرا به الیمپوس محل زندگی خدای خدایان یونان باستان، زئوس اشاره دارد.

اولین تریلر فیلم Thor: Love and Thunder

در تریلر منتشر شده ثور را می‌بینیم که استورم بریکر (Stormbreaker) خود را دفن کرده و عنوان می‌کند که اگرچه دستان او در ابتدا برای نبرد ساخته و ورزیده شده‌اند اما اکنون آن‌ها ابزاری برای خلق صلح هستند به این معنی که او دیگر علاقه‌ای برای شرکت در نبردهای خونین ندارد. 

او عنوان می‌کند که در ادامه مسیر زندگی خود تلاش می‌کند تا هویت واقعی‌اش را کشف کرده و به مسیر دلخواه خود بپردازد. ثور که اکنون تمام اعضای خانواده خود را از دست داده و از زنده بودن لوکی در بعد دیگری از جهان خبر ندارد به نظر آزاد و رها می‌رسد و ظاهرا ماجراهای جالب و سرگرم‌کننده‌ای را به همراه گروه محافظان کهکشان تجربه می‌کند. 

اما با این حال ممکن نیست ثور با پیشینه خانوادگی که دارد از جنگ‌های بزرگ دور بماند. بنابراین در تریلر منتشر شده شاهد آن هستیم که ثور باری دیگر در یک جنگ بزرگ شرکت کرده و دوباره استورم بریکر را در دست می‌گیرد. نکته جالبی که در این تریلر به آن اشاره می‌شود ارتباط جالبی است که بین ثور و گروه محافظان کهکشان شکل گرفته است.

اگرچه در ابتدا این گونه به نظر می‌رسد که ثور و استار لرد رابطه خوبی با یکدیگر ندارند اما با این حال در تریلر منتشر شده دیده می‌شود که این دو با یکدیگر کنار آمده‌اند. همچنین در تریلر منتشر شده ولکری را می‌بینیم که دپارتمانی بزرگ برای نیوآزگارد تشکیل داده و به خوبی به آبادسازی نیو آزگارد می‌پردازد. ظاهرا اکنون نیوآزگارد به یک منطقه پیشرفته تبدیل شده و مردم آن دوباره مانند گذشته در رفاه زندگی می‌کنند. 

شخصیت Mighty Thor کیست؟ 

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Thor 4 منتشر شد
پوستر رسمی فیلم Thor: Love and Thunder

در صحنه‌های پایانی اولین تریلر فیلم Thor 4 شاهد حضور پر هیاهو جین فاستر با بازی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) هستیم. پیش‌تر نیز عنوان شده بود که در چهارمین دنباله فیلم ثور ناتالی پورتمن به عنوان ثور قادر ظاهر خواهد شد و اکنون می‌بینیم که او Mjolnir را در دست خود گرفته و حتی زرهی مشابه با زره قدیمی ثور به تن دارد. پیش از این تنها در تصاویر طراحی شده توسط طرفداران مارول جین فاستر را در نقش ثور دیده بودیم اما اکنون به لطف این تریلر شاهد اولین حضور او در نقش mighty thor بودیم. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا