1%
  • 10/10

مارول ظاهرا بدنبال اتحاد کانگ و مرد عنکبوتی 2099 بود!

مارول بدنبال متحدی برای کانگ است!

مارول ظاهرا بدنبال اتحاد کانگ و مرد عنکبوتی 2099 بود! ۱۱ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ سینما کپی لینک
کانگ و مرد عنکبوتی 2099

یکی از افشاگرهای قابل اعتماد فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی از تلاش مارول برای اتحاد کانگ و مرد عنکبوتی 2099 خبر داده است.

جاناتان میجرز (Jonathan Majors) می‌توانست به یکی از مشهورترین چهره‌ها در میان مخاطبان آثار ابرقهرمانی تبدیل شود اما شرایط همیشه مطابق انتظار پیش نمی‌رود. او سال گذشته میلادی به آزار و اذیت معشوقه خود محکوم شد و به همین دلیل، مارول تصمیم گرفت به همکاری با این بازیگر خاتمه دهد. او نقش کانگ فاتح (Kang the Conqueror) را بر عهده داشت که ابرشرور اصلی Marvel Cinematic Universe در فاز کنونی به شمار می‌رود.

جدا از حواشی‌ای که پیرامون جاناتان میجرز به وجود آمد، شکست خوردن کانگ فاتح از مرد مورچه‌ای در Ant-Man and The Wasp: Quantumania شرایط را بدتر کرده است. مخاطبان معتقد هستند شخصیتی که از اسکات لنگ شکست خورده، به هیچ وجه نمی‌تواند یک تهدید بزرگ برای مولتی ورس باشد. همه این موارد دست به دست هم داده‌اند تا ظاهراً مارول بخواهد در برنامه ریزی‌های خود پیرامون کانگ تجدید نظر کند.

Cryptic4KQual یک افشاگر بوده و طی سال‌های گذشته اطلاعات درستی را پیرامون مدت زمان آثار یا تریلرهایشان به اشتراک گذاشته است. او اخیراً مدعی شده مارول در یک برهه زمانی بدنبال اتحاد کانگ و مرد عنکبوتی 2099 (Spider-Man 2099) بود. به هر حال، او نه تنها اطلاعات جامعی پیرامون مولتی ورس دارد، بلکه فردی با تجربه‌ای در این زمینه است. البته Cryptic4KQual نمی‌داند کدام واریانت کانگ برای ایجاد چنین اتحادی در نظر گرفته شده بود.

اطلاعاتی که Cryptic4KQual لو داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. او گفت سونی پیکچرز با پیشنهاد مارول برای اتحاد کانگ و مرد عنکبوتی 2099 مخالفت کرد. با این حال، Cryptic4KQual تاکید داشت گفتگو پیرامون مرد عنکبوتی 2099 همچنان ادامه داشته و به احتمال بسیار با تیمی جدید و در آینده‌ای نزدیک به دنیای لایو اکشن قدم می‌گذارد.

رونمایی از نسخه لایو اکشن مرد عنکبوتی 2099 می‌تواند چالش برانگیز باشد؛ زیرا صداپیشگی آن را اسکار آیزاک (Oscar Isaac) بر عهده دارد که چند سال پیش با نقش مون نایت (Moon Knight) به فرنچایز Marvel Cinematic Universe پیوست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments