#مهسا_امینی

صداپیشگان بازی Overwatch و The Witcher 3 به سریال پیش درآمد فیلم Rogue One پیوستند

جنویو او رایلی دوباره در نقش Mon Mothma

صداپیشگان بازی Overwatch و The Witcher 3 به سریال پیش درآمد فیلم Rogue One پیوستند نیکان صبوری ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ دیزنی پلاس
جنویو رایلی و دنیس گاف سریال Rogue One

طبق گزارش‌های منتشر شده، جنویو او رایلی و دنیس گاف به تازگی به جمع بازیگران سریال پیش درآمد فیلم Rogue One اضافه شدند.

 

همانطور که می‌دانید، شرکت دیزنی تایید کرد که دو سریال در مورد شخصیت‌های دنیای Star Wars در حال توسعه ‌است. یکی از آن‌ها مربوط شخصیت Obi-Wan Kenobi بوده که پیش‌تر آن را در سه‌گانه‌ی اولیه فیلم Star Wars دیدیم. سریال دوم هم در مورد یکی از شخصیت‌های محبوب سری جنگ ستارگان یعنی Cassian Andor است. این شخصیت اولین بار در فیلم Rogue One دیده شد و حال شرکت دیزنی برای این کاراکتر سریال اختصاصی با بازیگر اصلی آن می‌سازد.

حال به تازگی جنویو او رایلی که بیشتر او را به دلیل هنرنمایی در نقش Mon Mothma در فیلم‌های Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith و Rogue One: A Star Wars Story می‌شناسیم، به جمع بازیگران سریال پیش ‌درآمد فیلم Rogue One پیوسته است. همچنین صداپیشه‌ی شخصیت ینیفر در بازی The Witcher 3: Wild Hunt یعنی دنیس گاف هم جزو بازیگران این سریال بی نام و نشان خواهد بود. همچنین صدای او در بازی Overwatch در قالب شخصیت Moira استفاده شده است.

در حالی که ما می‌دانیم که جنویو او رایلی در چه نقشی در این سریال حضور خواهد داشت ولی شخصیتی که دنیس گاف آن را هدایت می‌کند، هنوز نامشخص است. از دیگر هنرمندان می‌توان به حضور دیه‌گو لونا، استلان اسکاشگورد و صداپیشگی کایل سالر اشاره کنیم.

مراحل تولید سریال پیش درآمد فیلم Rogue One به دلیل شیوع ویروس کرونا هنوز شروع نشده است. هر چند که تاریخ انتشار این سریال برای سال ۲۰۲۱ تعیین شده اما احتمال می‌رود که مانند سریال مربوط به Obi-Wan Kenobi با تاخیر روبه‌رو شود. در کنار این موضوع، دیزنی تولید یک سریال جدید از سری Star Wars را تایید کرد که شخصیت اول آن یک زن خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا