سریال جدید از فرنچایز Star Wars شخصیت اصلی زن خواهد داشت

این سریال جدید توسط یکی از خالقان Russian Doll ساخته می‌‌شود

سریال جدید از فرنچایز Star Wars شخصیت اصلی زن خواهد داشت سید مجتبی محمودی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ دیزنی پلاس
سریال جدید فرنچایز Star Wars

شرکت دیزنی از ساخت یک سریال جدید دیگر بر اساس فرنچایز Star Wars برای سرویس دیزنی‌پلاس خبر داد که شخصیت اصلی آن زن خواهد بود.

پس از The Mandalorian که استقبال فراوانی از آن به عمل آمد، حالا شرکت دیزنی قصد دارد تا به سراغ یک سریال جدید دیگر بر اساس دنیای استار وارز برود. خالق این سریال جدید Leslye Headland خواهد بود که به عنوان شورانر و یکی از خالقان سریال تحسین شده‌ی Russian Doll شناخته می‌شود.

در حال حاضر جزئیاتی از داستان و فیلمنامه‌ی این سریال جدید در اختیار عموم قرار ندارد، اما منابع سایت Variety ادعا می‌کنند که کاراکتر اصلی سریال تازه‌ی Star Wars یک شخصیت زن خواهد بود و در زمانی متفاوت از پروژه‌های دیگر این فرنچایز جریان خواهد داشت. هدلند علاوه بر شورانر، جزو نویسندگان این اثر هم خواهد بود. روند استخدام نیرو و بازیگر برای این پروژه همین حالا در جریان است.

به جز این سریال، شرکت دیزنی در حال حاضر ساخت فصل سوم The Mandalorian را هم در برنامه دارد. همچنین قرار است یک سریال به عنوان پیش‌درآمد برای فیلم Rogue One ساخته شود که Cassian Andor با بازی Diego Luna شخصیت اصلی آن خواهد بود و به‌تازگی هم دو بازیگر جدید به آن اضافه شده‌اند. ساخت سریال بر اساس شخصیت محبوب Obi-Wan Kenobi هم هنوز در مراحل اولیه‌ی خود قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا