#مهسا_امینی

جزئیات جدید و تاریخ انتشار Riders Republic در مراسم E3 2021 مشخص شدند

هیجان تلفیق ورزش‌های متفاوت

مهم‌ترین مراسم مرتبط با بازی‌های ویدیویی آغاز شده و یوبیسافت اولین برنامه اولین شب را در اختیار داشته و از عناوین جدید خود رونمایی می‌کند. عنوان Riders Republic جدیدترین نگاه یوبیسافت به دنیای ورزش است.

استودیو یوبیسافت همیشه در تلاش بوده تا عناوین ورزشی یا وابسته به ورزش را مانند عناوین موتور سواری، ماشین سواری، ورزش‌های وابسته به برف مانند اسنوبورد و اسکی روی یخ را در میان بازی‌های خود داشته باشد و در همین راستا آن‌ها در مراسم Ubisoft Forward طی رویداد E3 2021 عنوان Riders Republic را به‌نمایش درآوردند. ما پیش‌تر و طی مراسم Ubisoft Forward در سپتامبر سال ۲۰۲۰ با این عنوان آشنا شده بودیم که البته کمترین اطلاعاتی درباره آن در اختیار ما قرار نگرفته بود و می‌توان نمایش امشب را اولین نمایش رسمی از این عنوان دانست. طبق گفته یوبیسافت در این مراسم، ما شاهد عرضه عنوان Riders Republic در تاریخ ۲ سپتامبر سال جاری، برابر با ۱۱ شهریور ماه خواهیم بود.

عنوان Riders Republic را می‌توان تلفیقی از برخی‌ عناوین سبک ورزشی پیشین یوبیسافت دانست و شما در این عنوان به دوچرخه سواری کوهستان، اسکی، اسنوبورد، پرواز با Wing Suit و همچنین Wing Suitهایی که راکت به آن‌ها متصل است دسترسی داشته و یکی از بخش‌های هیجان انگیز این عنوان رابطه میان تمام ورزش‌ها و پیشرفت همزمان آن‌هاست که می‌تواند تجربه‌ای بی‌نظیر و مملو از هیجان را در اختیار کاربران قرار دهد. شکی نیست که این عنوان ادامه دهنده راه عناوینی چون The Crew، Steep، Trials و چند عنوان دیگر یوبیسافت است.

این عنوان ممکن است به‌چشم بسیاری عنوانی نه‌چندان هیجان انگیز و بی‌روح به‌نظر برسد، ولی تجربه دوچرخه سواری کوهستان آنلاین و اسکی سواری بر نوک قله در برابر بازیکنان دیگر می‌تواند تجربیاتی فراموش نشدنی را برای کاربران رقم بزند. فارغ از رقابت تصورش را کنید شما در حال اسکی سواری هستید و گروهی دیگر با Wing Suit از همان قله شروع به پرواز می‌کند، خارق‌العاده نیست؟ دیگر بخش هیجان انگیز این عنوان تقابل دو گروه شش نفره به‌صورت آنلاین در رقابت‌های قهرمانی‌ست که بدون شک می‌تواند آدرنالین در خون شما جاری کند.

عنوان Riders Republic به مسابقات آنلاین محدود نشده و به‌صورت تکی نیز می‌توانید از این عنوان ورزشی لذت ببرید و از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت شخصی سازی شخصیت مورد علاقه و شروع بخش Career اشاره داشت که خالی از لطف نخواهد بود. شما طی این عنوان و در بخش تک نفره مانند چندین بازی دیگر ورزشی توسعه یافته توسط یوبیسافت باید با جذب اسپانسر پیشرفت کرده و با قوی‌تر کردن مهارت‌های مختلف بر قله‌های افتخار بنشینید و پس از آن می‌توانید تجربیات خود را در بخش آنلاین چند نفره بازی به رخ دیگران بکشید.

عنوان Riders Republic‌ در تاریخ ۱۱ شهریور ماه سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر خواهد شد. عنوان Riders Republic دومین عنوان منتشر شده از طرف یوبیسافت در مراسم E3 سال ۲۰۲۱ بود. شما نیز می‌توانید تمامی اخبار مرتبط با مراسم E3 را با استفاده از #SargarME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید و همچنین منتظر نظرات شما درباره Riders Republic هستیم.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا