شایعه: بازی Resident Evil 8 در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد

Resident Evil Revelations 3 در دست توسعه قرار داشت

شایعه: بازی Resident Evil 8 در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Resident Evil 8 سال ۲۰۲۱

به تازگی شایعات جدیدی از بازی Resident Evil 8 منتشر شده که نشان می‌دهد، این عنوان در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد.

با اینکه شرکت کپکام هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص ادامه‌ی Resident Evil 7 منتشر نکرده است ولی هر از گاهی شاهد پخش شدن اطلاعات جالب و شایعاتی در مورد آن هستیم. از جمله آن‌ها می‌توان شایعاتی چون به حضور گرگینه‌ها، جادوگر و بازگشت شخصیت‌های آشنا در بازی، اشاره کرد.

کسانی که اخبار شرکت کپکام را دنبال می‌کنند، بدون شک نام AestheticGamer را شنیده‌اند. او در شبکه‌ی اجتماعی توییتر فعالیت زیادی دارد و بیشتر حرف‌های او اخبار غیررسمی از بازی‌های محبوب این شرکت ژاپنی بوده که برخی از آن‌ها درست از آب درآمده‌اند.

حال به تازگی AestheticGamer در توییتر، یک مطلب جالب و جنجالی نوشته که به تاریخ انتشار بازی Resident Evil 8 اشاره می‌کند. با توجه به گفته‌ی AestheticGamer به نظر می‌رسد که شرکت کپکام بعد از اینکه توسعه‌ی بازی Revelations 3 به مرحله‌ای از تست رسید، به تیم توسعه فرصت یک ساله داد تا آن را به یکی از قسمت‌های اصلی مجموعه‌ی رزیدنت ایول تبدیل کند. او نوشت:

اخباری که الان به شما می‌گویم، در ماه‌های آینده بیشتر از آن خواهید شنید که توسط من منتشر نمی‌شود. می‌خواهم یک سری موضوعات را روشن کنم. بازی Resident Evil سال ۲۰۲۱ همان Resident Evil 8 است. ولی این همه چیز نیست؛ بیشتر توسعه‌دهندگان این بازی در ساخت Revelations 3 حضور داشته‌اند.

همچنین AestheticGamer مدعی شد که بازی Resident Evil جدید مانند قسمت هفتم آن، به شکل اول شخص خواهد بود. او همچنین در خصوص عنوان فرعی که پیش‌تر به عنوان Revelations 3 از آن یاد کردیم، ادعا کرد که تستر‌ها بازخورد‌های بسیار مثبتی به آن نشان دادند. همچنین اخبار قبلی در خصوص بازگشت Ethan و حضور گرگینه‌ها را تایید می‌کند و می‌گوید تمام این اخبار به صورت صد درصدی حقیقت دارد. او در ادامه‌ی صحبت‌های خود در خصوص خود بازی هم توضیحات کلی و کوتاهی داد:

تغیرات بسیار زیادی در بازی وجود دارد که باعث شده که این عنوان بیشتر به سری اصلی آن شباهت داشته باشد. تغییراتی نظیر روایت داستان و شخصیت‌ها را شاهد خواهیم بود. شاید تمام این موضوع در بازی نهایی وجود نداشته باشد ولی المان‌هایی از سری اصلی خواهید دید و در نهایت می‌خواهم بگویم که این بازی یک عنوان بین نسلی خواهد بود.

لازم به ذکر است که حرف‌های AestheticGamer تنها اطلاعات غیر رسمی بوده و نمی‌توانیم آن‌ها را تایید کنیم. پیش از این او شایعه کرده بود که دو بازی از سری Silent Hill در حال توسعه است ولی این خبر توسط خود کونامی تکذیب شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا