شایعات جدیدی از بازی Resident Evil 8 منتشر شد

حضور گرگینه‌ها، جادوگر و بازگشت شخصیت‌ها آشنا از قسمت هفتم

شایعات Resident Evil 8

به تازگی شایعات جدیدی از بازی Resident Evil 8 منتشر شده که در آن‌ها به حضور گرگینه‌ها، دشمنی مانند جادوگر و بازگشت کریس و Ethan اشاره دارد.

با اینکه شرکت کپکام هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص ادامه‌ی Resident Evil 7 منتشر نکرده است ولی هر از گاهی شاهد پخش شدن اطلاعات جالب و شایعاتی در مورد آن هستیم.

در آخرین شایعات منتشر شده، کاربر شبکه‌ی اجتماعی توییتر به نام ChaoticClaire که پیش از این اطلاعاتی در خصوص بازی‌های شرکت کپکام لو داده بود، به تازگی پستی در رابطه با عنوان جدید Resident Evil ایجاد کرده که اطلاعات جالبی در خصوص قسمت بعدی این سری می‌دهد. لازم به ذکر است یکی دیگر از کاربران توییتر به نام AestheticGamer که سابقه‌ی درست و بسیار طولانی در لو دادن اخبار بازی‌های منتشر نشده دارد، پیش از این، همین شایعات را گفته بود.

در شایعات آمده است که:

  • Ethan و کریس ردفیلد به عنوان شخصیت‌های اصلی این بازی هستند.
  • این عنوان، مانند Resident Evil 7 دوربین اول شخص داشته و از واقعیت مجازی هم پشتیبانی می‎کند.
  • گرگینه در بازی حضور دارد که آن‌ها موجودی تشکیل شده از ترکیب انسان و سگ هستند.
  • یک دشمن جدید که شباهت‌هایی به یک جادوگر دارد به بازی اضافه شده که نظیر آن را در عنوان The Evil Within دیده بودیم. این دشمن جدید رد کاراکتر اصلی را پیدا کرده و او را تعقیب می‌کند. همچنین این جادوگر می‌تواند باعث ایجاد توهم در بازیکن شود.
  • عدد 8 شاید در عنوان بازی نباشد.
  • این بازی ممکن است یک عنوان فرعی از Resident Evil محسوب شود.
  • کارگردان اصلی این عنوان دیگر در جمع توسعه‌دهندگان حضور ندارد.

AestheticGamer سابقه‌ی بسیار طولانی در انتشار اخبار شرکت‌ها دارد. پیش از این، او در توییتی به ساخت ریبوت Dino Crisis اشاره کرد، همچنین اخباری در خصوص توسعه‌ی دو نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Silent Hill منتشر کرده که در نوع خود جالب است.

لازم به ذکر است که کپکام هنوز هیچ خبر رسمی در مورد 8 Resident Evil منتشر نکرده و تمام این موضوعات شایعات به حساب می‌آید. کپکام در حال حاضر مشغول به ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 است که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ویندوز و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا