آیا نسخه‌ی جدید از سری Silent Hill در راه است؟

گزارش‌ها انتشار دو نسخه‌ی جدید از این بازی را تایید می‌کند

نسخه‌ی جدید Silent Hill

طبق گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که کونامی در حال توسعه‌ی دو نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Silent Hill بوده که برای نسل حاضر و بعد منتشر می‌شود.

بدون شک همه‌ی علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک، حداقل یکبار نام Silent Hill شنیده‌اند. این عنوان اولین بار در سال ۱۹۹۹ برای پلتفرم پلی‌استیشن منتشر شد و توجه‌ی علاقه‌مندان به ژانر وحشت را به خود جذب کرد. آخرین عنوان از سری اصلی Silent Hill در سال ۲۰۱۲ میلادی منتشر شد و همانطور که می‌دانید یک نسخه‌ی دیگر از این سری ترسناک، قرار بود به دست کوجیما پروداکشنز ساخته شود که پس از جدایی کوجیما از کونامی لغو شد.

طبق گزارش‌های منتشر شده توسط AestheticGamer در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، به نظر می‌رسد که کونامی در حال ساخت دو نسخه‌ی جدید از سری Silent Hill است. این فرد در این باره نوشت:

دو سال پیش کونامی توسعه‌دهندگانی را استخدام کرد که روی دو ایده‌ی مختلف از بازی Silent Hill کار کنند. آن‌ها این دو عنوان را به صورت همزمان با هم توسعه می‌دهد. یکی از این عناوین یک ریبوت از فرانچایز بوده و دیگری یک اثر اپیزودی است که ساختار آن مانند بازی Until Dawn خواهد بود. اطلاعات بیشتری در این مورد نمی‌دانم ولی مطمئنم که کونامی بودجه و توسعه‌دهندگان مناسبی برای برای موفقیت این دو بازی در نظر گرفته است.

AestheticGamer احتمال می‌دهد که این دو بازی امسال توسط کونامی معرفی می‌شود. همچنین آن‌ها برنامه دارند که این عناوین را در کنار ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۵ برای کنسول‌‎های نسل هشتم هم منتشر کنند.

با گذشته ۶ سال از عرضه‌ی تیزر قابل بازی P.T، همچنان بسیاری این عنوان را یکی از ترسناک‌ترین عناوین ساخته شده می‌دانند. در این تیزر شما در یک Lope بی‌پایان قرار خواهید داشت. نورپردازی، صدا و گرافیک بازی به قدری خوب کار شده که هر مخاطبی را می‌ترساند.

نظر شما در خصوص گزارش منتشر شده چیست؟ آیا کونامی میخواهد عنوان جدیدی از این سری را منتشر کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا