1%
  • 0/10

کونامی تمامی شایعات مربوط به ساخت Silent Hill جدید را تکذیب کرد

فعلا خبری از سایلنت هیل جدید نیست

کونامی تمامی شایعات مربوط به ساخت Silent Hill جدید را تکذیب کرد ۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
شایعات بازی Silent Hill

شرکت بازیسازی کونامی در جواب به یکی از خبرگزاری‌ها تمام شایعات مربوط بازی Silent Hill را تکذیب کرد.

اگر به یاد داشته باشید، در چند ماه گذشته شایعاتی در خصوص توسعه‌ی قسمت‌های جدیدی از بازی Silent Hill توسط کاربری به نام AestheticGamer که سابقه‌ی طولانی و خوبی در لو دادن این دسته اخبار‌ دارد، منتشر شد. او در توییتر خود ادعا کرد که شرکت کونامی افرادی را استخدام کرده تا روی دو عنوان مختلف و متفاوت با یکدیگر از این سری ترسناک تولید کنند. در کنار این موضوع هم شایعاتی به وجود آمده بود که گویا سونی سعی دارد تا این بازی را برای نسل بعد احیا کند.

حال یکی از خبرگزاری‌ها این موضوع را پیگیر شد و با شرکت کونامی ارتباط برقرار کرد و طبق گفته‌ی نماینده‌ی روابط عمومی شرکت کونامی در آمریکای شمالی، هر گونه اخبار در خصوص ساخت نسخه‌ی جدیدی از بازی Silent Hill کذب است. او در جواب به این خبرگزاری نوشت:

ما از هرگونه شایعه و گزارش‌هایی که در فضای مجازی منتشر شده، آگاه هستیم و تنها اطلاعاتی که می‌توانم به شما ارائه کنم، این است که تمامی شایعات در خصوص بازی Silent Hill حقیقت ندارند. من کاملا آگاه هستم که این چیزی نیست که طرفداران بخواهند بشنوند.

با این حساب، متاسفانه نباید به این زودی‌ها منتظر اخباری در خصوص سری Silent Hill باشیم. بسیاری عقیده دارند که این فرنچایز یکی از ترسناک‌ترین عناوین ساخته شده در تاریخ بازیسازی است و به همین دلیل خیلی‌ها منتظر نسخه‌ی جدیدی از این سری هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments