برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا سونی سری Silent Hill را در نسل بعد احیا خواهد کرد؟

شایعات از ساخت یک ریبوت و همچنین احیای Silent Hills خبر می‌دهند

آیا سونی سری Silent Hill را در نسل بعد احیا خواهد کرد؟ ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
نسخه‌ی جدیدی از سری Silent Hill

شایعات منتشر شده حاکی از آن است که در حال حاضر، نسخه‌ی جدیدی از سری Silent Hill در دست ساخت قرار دارد و شاهد احیای این فرنچایز توسط سونی خواهیم بود.

آخرین باری که اخبار ساخت یک قسمت جدید از سری «سایلنت هیل» را شنیدیم، به سال ۲۰۱۴ باز می‌گردد؛ عنوانی با نام Silent Hills که قرار بود با همکاری «هیدئو کوجیما» و «گیرمو دل‌تورو» و با حضور «نورمن ریداس» در نقش اصلی ساخته شود. حتی یک دمو با نام P.T هم در دسترس قرار گرفت که غوغای فراوانی به پا کرد، اما متاسفانه این عنوان عاقبت خوشی نداشت و در نهایت توسط شرکت کونامی صاحب این فرنچایز لغو گردید.

حالا برخی منابع به طرفداران این سری، نوید تولید یک نسخه‌ی جدید را می‌دهند. کاربری در توییتر با لقب AestheticGamer ادعا کرده که به لطف شرکت سونی در حال حاضر نسخه‌ی جدیدی از سری Silent Hill در حال ساخت است. او در رشته توییتی اطلاعات خود را منتشر کرد. البته او گفت که صد درصد از این اطلاعات اطمینان ندارد و در نتیجه، این موارد در حد شایعه باقی می‌مانند، اما باز هم می‌توانند برای طرفداران سایلنت هیل جذاب باشند.

طبق اطلاعاتی که منبع‌شان توسط AestheticGamer فاش نشد، نه یکی بلکه دو بازی مختلف از این فرنچایز در دست ساخت قرار داشته است. او به طور قطعی نگفت که سازندگان این عناوین کدام استودیوها هستند، ولی ادعا کرد که در ابتدا قرار بود دو استودیوی Kojima Productions و Supermassive Games آن‌ها را بسازند که در نهایت این امر میسر نشد. یکی از این بازی‌ها قرار بود ریبوت سری باشد و دیگری به صورت اپیزودیک ساخته شود.

در ادامه‌ی این رشته توییت به موارد جالب دیگری هم پرداخته شد. ظاهرا شرکت سونی پیشنهاد همکاری به کونامی برای احیای سری سایلنت هیل داده است تا نسخه‌های جدید به صورت انحصاری برای PS5 تولید شوند. همچنین احتمالا دوباره هیدئو کوجیما ساخت یک عنوان را به عهده گرفته است و Junji Ito نویسنده‌ی مشهور مانگاهای ترسناک (با Masahiro Ito کارگردان هنری نسخه‌های قبلی سری اشتباه گرفته نشود) هم با او همکاری می‌کند. اما جذاب‌ترین بخش ماجرا اینجاست که ظاهرا برخی از اعضای خالق این فرنچایز در ساخت یک بازی جدید شرکت دارند. کاربر AestheticGamer در صحبت‌های خود گفت که برخی اعضای استودیوی Team Silent از سال ۲۰۱۹ میلادی در حال کار روی یک نسخه‌ی تازه هستند.

این رشته توییت تنها منبع این شایعات نیست، بلکه سایت Rely on Horror که به طور فعال، روی اخبار و شایعات مرتبط با سایلنت هیل تمرکز دارد، اطلاعات مشابهی را در سایت خود منتشر کرد. نتیجه‌ی کلی ادعاهای این دو منبع نشان می‌دهد که به احتمال زیاد شاهد ریبوت سایلنت هیل در آینده خواهیم بود. سازنده‌ی این عنوان شعبه‌ی ژاپن استودیوهای سونی است و سه تن از اعضای اصلی تیم سایلنت، شامل «کیچیرو تویاما» کارگردان و نویسنده‌ی قسمت اول، «ماساهیرو ایتو» طراح هیولاهای چهار قسمت اول و «آکیرا یامائوکا» آهنگساز مشهور سری در آن دخالت دارند. از طرف دیگر عنوان Sillent Hills هم ممکن است به طور کامل احیا شود و کوجیما دوباره روی آن کار کند.

باید دید که طی ماه‌های آینده چه اخباری در این باره خواهیم شنید. کنسول‌های نسل بعدی کمتر از ده ماه دیگر در دسترس‌مان قرار خواهند گرفت و قطعا تا آن موقع اخباری از عناوین انحصاری هم خواهیم شنید. آیا قسمت جدید سایلنت هیل یکی از عناوین انحصاری پلی‌استیشن 5 خواهد بود؟ پاسخ این سوال در ماه‌های آتی مشخص خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments