#مهسا_امینی

لیست جدید بازی های آزمایشی سرویس پلی استیشن پلاس پرمیوم لو رفت

انتخاب‌های عجیب و جذاب سونی هر کسی را جذب می‌کند!

بازی های آزمایشی پلی استیشن پلاس پرمیوم

شایعاتی تازه لیستی جدید از بازی های آزمایشی پلی استیشن پلاس پرمیوم را در اختیار ما قرار دادند. این لیست گرچه بسیار کوتاه است، ولی می‌تواند کاربران بسیاری را جذب خود کند.

نسخه بهبود یافته سرویس پلی استیشن پلاس از امروز در برخی نواحی قاره آسیا در دسترس کاربران قرار گرفته است. همانطور که پیش‌تر اعلام شد، نسخه بهبود یافته سرویس پلی استیشن پلاس از سه سطح Essential، Extra و Premium برخوردار بوده که هر کدام ویژگی‌های متفاوتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. طبق اخبار تازه باید شاهد افزوده شدن ویژگی‌های جدید برای نسخه Premium این سرویس باشیم. کاربران نسخه Premium این سرویس، می‌توانند تعداد بسیار بالایی از بازی‌های کنسول‌های پلی استیشن ۱، پلی استیشن ۲ و پی اس پی را دانلود کرده و همچنین بازی‌های پلی استیشن ۳ را به لطف قابلیت استریم اجرا کنند.

در آینده نزدیک باید منتظر افزوده شدن نسخه آزمایشی برخی بازی‌ها به نسخه Premium سرویس پلی استیشن پلاس که به کاربران اجازه داده نسخه کامل بازی مورد نظر خود را به مدت دو ساعت یا بیشتر تجربه کنند. این ویژگی بدون شک در خرید بازی‌های مورد نظر کمک شایانی به کاربران می‌کند. این ویژگی نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل خرید نسخه Premium سرویس پلی استیشن پلاس باشد. شرکت سونی همچنین اعلام کرد که تروفی‌های به دست آمده در مدت زمان تجربه نسخه آزمایشی بازی و تمام پیشرفت شما در این بازی، ذخیره خواهند شد.

شرکت سونی مدتی پیش برخی از بازی‌های این ویژگی را معرفی کرد. به گفته سونی، کاربران نسخه پرمیوم پلی استیشن پلاس می‌توانند برای دو ساعت به تجربه بازی‌های Uncharted: Legacy of Thieves Collection، Horizon Forbidden West، Tiny Tina’s Wonderlands و WWE 2K22 بدون پرداخت هزینه بپردازند. شرکت سونی همچنین برخی بازی‌های جدید را به سرویس خود افزوده است. صفحه PlayStationSize در شبکه توییتر، به تازگی لیستی گسترده‌تر از بازی‌هایی با قابلیت نسخه آزمایشی به انتشار رسانده است. گرچه این لیست از طرف شرکت سونی تایید نشده، اینگونه به نظر می‌رسد که این اطلاعات و بازی‌ها برگرفته از فروشگاه پلی استیشن در کشورهای آسیایی هستند.

به گفته این صفحه توییتری، کاربران نسخه پرمیوم سرویس پلی استیشن پلاس می‌تواند بازی‌های WWE 2K22، Elex 2، Biomutant، MotoGP 22، Lego City Undercover، Hot Wheels Unleashed، Tiny Tina’s Wonderlands و Uncharted: Legacy of Thieves Collection را به مدت دو ساعت، بازی‌های Farming Simulator 22 و Crusader Kings 3 را به مدت سه ساعت و بازی‌های Cyberpunk 2077 و Horizon Forbidden West را به مدت پنج ساعت تجربه کنند.

نسخه آزمایشی پنج ساعته بازی Cyberpunk 2077 پیش‌تر توسط تیم CD Projekt Red تایید شده بود و آن‌ها قول داده بودند که همزمان با انتشار نسخه نسل نهمی این بازی، نسخه آزمایشی پنج ساعته نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. با این حال چیزی که بیشتر موجب تعجب کاربران شد، قرار دادن نسخه پنج ساعته آزمایشی بازی Horizon Forbidden West، یکی از جدیدترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن در این لیست است. بدون شک قرار دادن نسخه پنج ساعته این بازی در اختیار کاربران، به معنی گیم پلی بسیار طولانی و جذاب این بازی است که بدون شک این نسخه آزمایشی بسیاری را ترغیب به خرید نسخه کامل بازی می‌کند.

ویژگی انتشار نسخه آزمایشی بازی‌ها برای کاربران نسخه پرمیوم سرویس پلی استیشن پلاس مطمئنا می‌تواند موجب جذب کاربران بسیاری شود. این ویژگی مدت زمانی بسیار مناسب را در اختیار کاربران قرار داده تا از خرید یا نخریدن بازی مورد نظر اطمینان حاصل کنند. گرچه کلکسیون این ویژگی در حال حاضر کوچک است، باور داریم سونی هر ماه آن را کامل‌تر می‌کند. حال باید دید سونی برای بازی‌های انحصاری خود در نسل نهم چه برنامه ریزی داشته و تا چند ساعت می‌توانیم نسخه آزمایشی بازی‌هایی چون God of War Ragnarok یا Marvel’s Spider-Man 2 را تجربه کنیم. نظر شما درباره این ویژگی و بازی های آزمایشی پلی استیشن پلاس پرمیوم چیست؟ فکر می‌کنید کاربران بیشتری برای خرید نسخه پرمیوم ترغیب می‌شوند؟ منتظر نظرات شما هستیم. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا