اسکوئر انیکس جهان باز بودن بازی Project Athia را تایید کرد

آزادانه در دنیای بازی ماجراجویی کنید

اسکوئر انیکس جهان باز بودن بازی Project Athia را تایید کرد مهسا سپاهی ۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Project Athia

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) جزئیات تازه‌ای از بازی Project Athia منتشر کرد.

مدتی پیش لومینس پروداکشنز (Luminous Productions) و اسکوئر انیکس در جریان لایو استریم The Future of Gaming، از بازی انحصاری Project Athia رونمایی کردند. استودیوی لومینس پروداکشنز که توسط اسکوئر انیکس با هدف تولید بازی‌های AAA تاسیس شده، قرار است این بازی انحصاری را توسعه دهد.

زمانی که اولین تریلر بازی منتشر شد، هیچ‌گونه اطلاعاتی از ژانر و فضای آن در دست نبود و ویدیوی آن هم تنها دختری شنل‌پوش را نشان می‌داد. حالا با گذشت چند ماه، اسکوئر انیکس تایید کرده این عنوان انحصاری در سبک جهان باز ساخته می‌شود. یوسوکه ماتسودا، رئیس اسکوئر انیکس، در مصاحبه‌ی اخیر خود با Tokyo Keizai Plus این اطلاعات را منتشر کرده است.

بازی Project Athia که قرار است آن را برای پلی‌استیشن 5 عرضه کنیم، بازی‌ای در سبک جهان باز است که کاربران آن می‌توانند آزادانه در جهان بازی گشت و گذار کنند.

در تریلری که قبل‌تر از این عنوان منتشر شد، نمایی کوتاه از مبارزات با موجودات مختلف به چشم می‌خورد. اسکوئر انیکس هم قبل‌تر این اثر لومینس پروداکشنز را اکشن ماجراجویی و داستان محور توصیف کرده بود. حالا علاوه‌بر اطلاعات قبلی، می‌دانیم با دنیایی بسیار وسیع‌ طرف هستیم و قرار است در آن به ماجراجویی و مقابله با دشمنان مختلف بپردازیم. همچنین، با وجود آن‌که توسعه‌دهندگان تاکید زیادی بر پلی‌استیشن 5 به‌عنوان پلتفرم مقصد Project Athia دارند، این بازی برای رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

یوسوکه ماتسودا در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته فناوری‌ای که کنسول نسل بعدی سونی در اختیار دارد، باعث شده تا این بازی مورد انتظار کیفیت چشمگیری داشته باشد و از قابلیت Raytracing بهره بگیرد. طبق این گفته‌ها، انتظار می‌رود این عنوان اسکوئر انیکس گرافیک قابل توجهی داشته باشد.

بازی Project Athia به‌زودی قرار است برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه شود. هنوز تاریخ انتشار این عنوان جهان باز اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا