اسکوئر انیکس از بازی انحصاری Project Athia رونمایی کرد

سازندگان نسخه‌ی گوگل استادیا Final Fantasy XV روی یک انحصاری کار می‌کنند

اسکوئر انیکس از بازی انحصاری Project Athia رونمایی کرد سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

لومینس پروداکشنز و اسکوئر انیکس در جریان لایو استریم The Future of Gaming از بازی انحصاری Project Athia رونمایی کردند.

شرکت اسکوئر انیکس در مارس ۲۰۱۸ میلادی استودیوی لومینس پروداکشنز (Luminous Productions) را تاسیس کرد که اعضای آن را تعدادی از سازندگان Final Fantasy XV تشکیل می‌دادند. هدف از ایجاد چنین استودیویی، ساخت بازی‌های AAA برای مخاطبین جهانی بود. حال و با گذشت حدودا سه سال از آن زمان، اولین محصولشان به صورت رسمی معرفی شده است.

لومینس پروداکشنز و اسکوئر انیکس در جریان رویداد دیجیتالی The Future of Gaming که از ۰۰:۳۰ بامداد روز جمعه آغاز شده، از بازی انحصاری Project Athia رونمایی کردند. متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی از ژانر یا حال و هوا و فضای آن منتشر نشده و حتی نمی‌دانیم در چه سالی عرضه می‌شود. تریلر معرفی هم جزئیات چندانی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. در این ویدیوی تبلیغاتی زنی شنل پوش را می‌بینیم که در یک سیاره‌ی چشم نواز حضور داشته و می‌تواند از قدرت‌های جادویی برای مقابله با دشمنان خود استفاده کند. برای مثال، در یک صحنه می‌بینیم که موجودی گرگ مانند به‌واسطه‌ی قدرت او در میان ریشه‌های یک درخت گرفتار می‌شود.

با توجه به متنی که در بخشی از تریلر معرفی به نمایش در آمد، Project Athia به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 5 توسعه می‌یابد و خبری از نسخه‌ی نسل هشتمی نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا