چهارمین رونمایی استودیوی PlatinumGames در ۱۳ فروردین انجام خواهد شد

آخرین و احتمالا مهم‌ترین از سری رونمایی‌های این استودیوی مشهور

چهارمین رونمایی استودیوی PlatinumGames

استودیوی PlatinumGames به طور رسمی اعلام کرد که در تاریخ ۱۳ فروردین چهارمین رونمایی خود را که مربوط به پروژه‌ی بعدی آن‌هاست، انجام خواهد داد.

این استودیوی ژاپنی مشهور و موفق، ابتدا در ماه بهمن با یک صفحه‌ی مرموز در سایت خود توجه‌ها را به خود جلب کرده بود. صفحه‌ای که در مرکز آن عدد ۴ به چشم می‌خورد. خیلی زود مشخص شد که این استودیو چهار رونمایی مختلف و مهم را در نظر گرفته است که تا الان از سه‌تای آن‌ها مطلع شده‌ایم؛ اول ریمستر بازی The Wonderful 101، دوم یک پروژه‌ی جدید با اسم رمز فعلی Project G.G که «هیدکی کامیا» افسانه‌ای آن را کارگردانی می‌کند و سوم هم تاسیس یک شعبه‌ی جدید از استودیو در شهر توکیو بود.

حال استودیوی PlatinumGames قصد دارد تا طی هفته‌ی جاری به سراغ چهارمین رونمایی خود برود. پلتینیوم‌گیمز در توییتر اعلام کرد که در ۱۳ فروردین یعنی چهار روز دیگر این رونمایی را انجام خواهد داد. سال جاری میلادی برای پلتینیوم‌گیمز سال بسیار مهمی محسوب می‌شود. به جز این چهار رونمایی که هر کدام به نوبه‌ی خود اتفاق بزرگی هستند، شرکت Tencent هم در یک قرارداد همکاری روی این استودیو سرمایه‌گذاری کرده است که بدون شک روی آینده‌ی شرکت، تاثیر مثبتی می‌گذارد.

استودیوی PlatinumGames تا جایی که ما می‌دانیم، در حال حاضر به جز دو عنوانی که بالاتر گفته شد، روی قسمت سوم سری محبوب Bayonetta برای نینتندو سوییچ و عنوان Babylon’s Fall برای شرکت Square Enix کار می‌کند. چند وقت پیش هم شایعاتی منتشر شد که ادعا می‌کرد پلتینیوم و کپکام برای ساخت قسمت دوم Okami به تفاهم رسیده‌اند که البته در حال حاضر تایید یا تکذیب نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر ماند.

حدس شما درباره‌ی این رونمایی جدید چیست؟ آیا قسمت دوم Okami در راه است؟ آیا تیم پلتینیوم پس از این همه سال دوباره با کپکام همکاری می‌کند؟ چهار روز دیگر مشخص خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا