اولین تیزر Project G.G، بازی جدید پلتینوم گیمز منتشر شد

خشم خدایان یا انتقام طبیعت؟

اولین تیزر Project G.G، بازی جدید پلتینوم گیمز منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

تنها یک روز بعد از معرفی بازی Project G.G استودیوی بازیسازی ژاپنی پلتینوم گیمز از اولین تیزر بازی رونمایی کرد.

دیروز توییت‌نویس مشهوری به نام Wario64، مطلبی را بر اساس اطلاعاتی که در سایت ژاپنی Ryokutya2089 منتشر شده بود را ترجمه و خبر بازی ابرقهرمانانه‌ی جدیدی به نام .Project G.G از سوی پلتینوم گیمز را منتشر کرد. این بازی ساخته‌ی هیدکی کامیا، خالق بازی موفقی چون Bayonetta بوده و آخرین عنوان “سه‌گانه‌ی قهرمان محور” این بازیساز خلاق بعد از Viewtiful Joe و The Wonderful 101 به‌شمار می‌رود.

حال بعد از یک روز از نشر خبر، تیزر تریلری از بازی Project G.G توسط پلتینوم گیمز منتشر شد. متاسفانه این تیزر اطلاعات زیادی از بازی فاش نمی‌کند و در اولین گفته‌های تیزر شاهد دو نوشته‌ی مهم بعد از لوگوی استودیوی Platinum Games هستیم. در این دو تیتر نوشته شده که «آیا این انتقام طبیعت بوده یا خشم خدایان است؟» سپس فضای شهری را نشان می‌دهد که بر اثر یک هیولای بزرگ رو به نابودی می‌رود. در این لحظه قهرمان بی‌نام و نشان داستان ما در محل حاضر می‌یابد. جالب است که در تریلر، او مانند یکی از قهرمانان دنیای مارول، Ant-Man از اندازه‌ی یک انسان معمولی به یک ابرانسان بزرگ تغییر کرده و به سمت هیولای بزرگ حمله‌ور می‌شود.

طبق اطلاعاتی که در بلاگ سایت پلتینوم گیمز نوشته شده، این پروژه تحت نظارت و کارگردانی مستقیم هیدکی کامیا در حال توسعه بوده و بازی در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد. همچنین در حال حاضر تنها ۱۵ نفر هستند که در توسعه‌ی این عنوان تلاش می‌کنند. همچنین کامیا در خصوص معرفی بازی گفت:

ما ریسک زیادی را متحمل شدیم تا بازی را در این مرحله معرفی کنیم. کنترل کاملی روی .Project G.G داریم که این موضوع به ما آزادی عمل بسیار زیادی می‌دهد و در کنار آن مسئولیت ما را بیشتر می‌کند. من فکر می‌کنم، حس مسئولیتی که داریم، انگیزه‌ای است که به ما اجازه می‌دهد تا Project G.G را به بهترین شکل تولید کنیم.

لازم به ذکر است که استودیوی پلتینوم گیمز هنوز دو بازی معرفی نشده‌ی دیگر در دست توسعه دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا