#مهسا_امینی

پلتینوم گیمز سه بازی جدید دیگر رونمایی خواهد کرد

سایت جدید و مرموز شرکت پلتینوم گیمز به سه بازی جدید اشاره می‌کند

سایت جدید پلتینیوم گیمز

پلتینوم گیمز به تازگی سایت جدید و مرموزی تحت عنوان Four.Platinumgames احداث کرده است که بر اساس آن احتمال داده می‌شود که چهار بازی جدید از سوی این استودیو بازیسازی در مسیر توسعه قرار دارد.

پلتینوم گیمز نام یک شرکت بازیسازی ژاپنی است که اولین بار در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط جمعی از بازیسازان مشهور ژاپنی یعنی شینجی میکامی، آتوشی اینابا، هیدکی کامیا و توسویا مینامی تاسیس شد. از زمان تاسیس، این استودیوی بازیسازی عناوین بسیار متفاوت و جذابی را ارئه کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به Bayonetta ،Vanquish ،Nier: Automata و Astral Chain اشاره کرد.

حال به تازگی پلتینوم گیمز دیروز یعنی ۳ فوریه ۲۰۲۰ (۱۴ بهمن ۱۳۹۸) سایت جدید و مرموزی احداث کرد که با رفتن در این سایت ابتدا عدد چهار دیده می‌شود. در ادامه برای هر عدد یک برگه‌ی مشخص تعریف شده که اولین برگه‌ی آن با عکسی از عنوان The Wonderful 101 را نشان می‌دهد و باقی اعداد با تیتر «به زودی» در سایت قرار دارد.

اولین برگه‌ی پر شده در خصوص بازسازی بازی The Wonderful 101 است که چندی پیش کمپین کیک استارتر آن توسط این استودیوی بازیسازی ژاپنی راه اندازی شد تا بازسازی این عنوان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ویندوز با حمایت‌های مردمی آغاز شود و جالب است بدانید که در ساعت‌های اولیه پول کافی برای ساخت آن برای سه پلتفرم ذکر شده، جمع شد و تاکنون مقدار پول جمع شده از مرز ۹۴۰ هزار دلار هم گذشته است.

حال باید صبر کرد و دید که این ۳ عدد دیگر در خصوص چه موضوع یا چه بازی‌هایی هستند. پلتینوم گیمز در حال حاضر روی عناوین Bayonetta 3 ،Babylon’s Fall ،Lost Order ،Granblue Fantasy: Relink و بازسازی The Wonderful 101 مشغول به کار است. همچنین این استودیوی بازیسازی ژاپنی در ماه گذشته با یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های چینی یعنی Tencent وارد همکار شد.

تصویر سایت جدید پلتینیوم گیمز

اگر شما هم مثل ما در این خصوص کنجکاو شده‌اید، می‎‌توانید به سایت ذکر شده، بروید و احتمالات و نظریه‌های خودتان را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا