پلتینوم گیمز با افتتاح استودیوی جدیدی در توکیو فعالیت‌های خود را گسترش می‌دهد

تمرکز این استودیو روی بازی‌های آنلاین خواهد بود

پلتینوم گیمز با افتتاح استودیوی جدیدی در توکیو فعالیت‌های خود را گسترش می‌دهد مهسا سپاهی ۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
پلاتینوم گیمز

رئیس شرکت بازیسازی پلتینوم گیمز اعلام کرد که این استودیو قصد دارد با افتتاح استودیوی جدیدی در شهر توکیو، سرویسی جدید برای بازی‌های آنلاین ایجاد کند.

شرکت پلاتینوم گیمز سرسختانه در حال گسترش فعالیت‌های خود بوده و در گام بعدی به تمرکز بر بازی‌های آنلاین می‌پردازد. اتسوشی اینابا رئیس Platinum Games اعلام کرد این استودیو به ساخت آثار آنلاینی که نیازمند محتوای به‌روز و مهیجی که از ماه‌ها و سال‌ها پس از انتشاربوده، علاقه‌مند است.

بازی‌های اخیر پلتینوم بازی‌های اکشن تک نفره بودند، اما ما به دنبال توسعه فعالیت‌های خود به ژانرهای جدیدی هستیم. بنابراین به دنبال تولید و انتشار عنوانی آنلاین برای کنسول‌ها خواهیم بود.

در اخبار منتشر شده از رئیس این استودیو‌ی بازیسازی، هنوز مشخص نشده پلتینوم گیمز روی یک پروژه جدید و معرفی نشده کار خواهد کرد یا به یکی از بازی‌های شناخته شده‌ی خود، بخش آنلاین و چندنفره را اضافه می‌کند. با این‌حال مشخص است که این تغییرات در سبک آثار تولید شده، برای عنوان‌های مربوط به کنسول‌ها خواهد بود. همچنین پلتینوم گیمز اعلام کرد با سرمایه‌گذاری شرکت Tencent، قدرت آن‌ها افزایش یافته و مشتاقانه برای ساخت اثر جدید خود به نام Project GG تلاش می‌کنند. بخش جدید این شرکت ژاپنی که چندین عضو را جذب خود کرده، در ماه آپریل در شهر توکیو افتتاح خواهد شد. همچنین، این شرکت بازیسازی علاقه‌ی زیادی به همکاری با بقیه شرکت‌ها برای انتشار عناوین مختلف خود دارد.

از دیگر پروژه‌های در حال ساخت Platinum Games می‌توان به عنوان Bayonetta 3 برای نینتندو و Babylone’s Fall اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا