#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی The Wonderful 101: Remastered مشخص شد

کمتر از سه ماه دیگر به تجربه‌ی این عنوان بپردازید!

تاریخ انتشار بازی The Wonderful 101: Remastered

شرکت پلاتینیوم گیمز (PlatinumGames) در تازه‌ترین بیانیه‌ی خود تاریخ انتشار بازی The Wonderful 101: Remastered را مشخص کرد که بر اساس آن، کاربران سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در اواخر اردیبهشت سال آینده قادر به تجربه‌ی این عنوان خواهند بود.

اواسط بهمن ماه امسال بود که استودیوی پلاتینیوم گیمز پس از گمانه‌زنی‌های متعدد، سرانجام به منظور ساخت بازی The Wonderful 101 Remastered کمپینی در کیک‌استارتر راه‌اندازی کرد. این کمپین حمایت مالی که با هدف جمع آوری ۵۰ هزار دلار به مدت یک ماه آغاز به کار کرده بود، در مدت زمان سی دقیقه، تمام بودجه‌ی ساخت و توسعه‌ی مورد نیاز هر سه نسخه‌ی پلی‌استیشن 4، رایانه‌ی شخصی و نینتندو سوییچ این عنوان را تامین کرد که این موضوع از محبوبیت بیش از اندازه‌ی بازی The Wonderful 101 حکایت دارد. حال که بیست روزی از راه‌اندازی این کمپین می‌گذرد، پلاتینیوم گیمز در تازه‌ترین بیانیه‌ی خود رسما تاریخ انتشار دقیق بازی را مشخص کرد.

بر این اساس، بازی The Wonderful 101 Remastered در روز ۳۰ اردیبهشت ماه سال آینده (۱۹ ماه می سال جاری میلادی) در آمریکای شمالی، دوم خرداد ماه (۲۲ ماه می امسال) در اروپا و ۲۲ خرداد ماه (۱۱ ژوئن) در کشور ژاپن برای دو کنسول‌ پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، این بازی با قیمت ۳۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

آقای هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، کارگردان بازی، بر این باور است که این نسخه تنها یک پورت ساده برای پلتفرم‌های مذکور نیست و به واسطه‌ی تلاش تیم سازنده، وضوح تصویر به همراه نرخ فریم بازی به طور چشم‌گیری بهبود یافته است. افزون بر این‌ها، بسیاری از مکانیزم‌های گیم‌پلی این عنوان به منظور مطابقت با پلتفرم مقصد دستخوش تغییراتی شده‌اند که این موضوع امکان تجربه‌ی بازی روی سوییج، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌ی شخصی را بسیار آسان کرده است. با عنایت به این‌ گفته‌ها، The Wonderful 101 Remastered نسخه‌ی بازسازی کامل اثر اصلی است که تجربه‌ی جدیدی از این عنوان را برای شما رقم خواهد زد.

گفتنی است که نسخه‌ی اصلی بازی The Wonderful 101 در سال ۲۰۱۳ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول Wii U منتشر شد. این عنوان به لطف گیم‌پلی هیجان‌انگیز تا حدودی مورد استقبال منتقدان قرار گرفت و با صرف نظر از برخی سخت‌گیری‌ها، می‌توان آن را جزء آثار موفق شرکت پلاتینیوم گیمز دانست. در پی این موفقیت، در سال ۲۰۱۸ میلادی، گمانه‌زنی‌هایی در خصوص همکاری دوباره‌ی پلاتینیوم گیمز با نینتندو برای ساخت نسخه‌ی سوییچ این عنوان به گوش رسید و حتی برخی از هواداران به ساخت و انتشار دنباله‌ی این اثر امیدوار شدند. با همه‌ی این‌ها، چندان دور از انتظار نیست که در صورت عملکرد رضایت‌بخش بازی The Wonderful 101 Remastered، طی سال‌های آینده شاهد انتشار نسخه‌ی دوم این مجموعه باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا