جیمز گان خبر هیجان انگیزی را از فصل دوم Peacemaker اعلام کرد

فیلمسازِ همیشه فعال در شبکه‌های اجتماعی!

فصل دوم Peacemaker

جیمز گان (James Gunn)، فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی، بتازگی خبر هیجان انگیزی را از فصل دوم Peacemaker منتشر کرده است.

جیمز گان و پیتر سفرن (Peter Safran) در حال حاضر روی DC Universe کار می‌کنند که ریبوت DC Extended Universe به شمار می‌رود. با این حال، برخی از شخصیت‌ها با همان بازیگران قدیمی در آثار جدید حاضر خواهند شد . یکی از آن‌ها کریستوفر اسمیت است که نسخه لایو اکشن او نخستین بار در The Suicide Squad معرفی شد و نقشش را جان سینا (John Cena) ایفا کرد.

کریستوفر اسمیت در ادامه سریال اختصاصی خود را دریافت کرد که با نام Peacemaker شناخته شده و از طریق سرویس استریم HBO Max منتشر شد. فصل اول از ۸ قسمت تشکیل شده و بازخوردهای بسیار مثبتی را از کارشناسان دریافت کرد. مخاطبان هم از نتیجه کار بسیار راضی بودند، بطوری که آمار بازدید قسمت به قسمت بهتر شد. در ضمن، جیمز گان اوایل سال گذشته میلادی رسماً اعلام کرد فصل دوم این سریال موفق ساخته شده و بخشی از دی سی یونیورس خواهد بود.

جیمز گان فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته و حتی با کاربران تعامل برقرار می‌کند. او اخیراً و در پاسخ به یکی از کاربران اینستاگرام خبر هیجان انگیزی را از فصل دوم Peacemaker منتشر کرده است. طبق گفته او، پروژه مورد انتظار هم اکنون در مرحله آماده سازی فیلمنامه‌ها قرار دارد. البته اطلاعاتی که فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی به اشتراک گذاشته به همین مورد خلاصه نمی‌شود. یکی دیگر از کاربران پرسید آیا فصل دوم بخشی از دی سی یونیورس بوده و تغییر جهان داستان (از DCEU به DCU) مورد کند و کاش قرار می‌گیرد یا خیر. گان به هر دو سوال پاسخی «مثبت» داد.

فصل دوم صلح طلب در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد اما جیمز گان رسماً گفته بود پس از Superman: Legacy روی آن کار می‌کند. اقتباس جدید سوپرمن در حال حاضر برای اکران در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه ریزی شده است. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان پیش بینی کرد قسمت‌های جدید Peacemaker در خوشبینانه ترین حالت در سال ۲۰۲۶ میلادی پخش خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا