پل بتانی از حضور ویژن در فیلم Doctor Strange 2 به طرفداران گفت

آره یا نه؟!

پل بتانی از حضور ویژن در فیلم Doctor Strange 2 به طرفداران گفت نرگس کریمی پور ۱ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ مارول
ویژن در فیلم Doctor Strange 2

اخیرا شایعاتی منتشر شده‌اند که از حضور ویژن سفید در فیلم مورد انتظار استودیو مارول خبر می‌دانند، حال به نظر می‌رسد که پل بتانی (Paul Bettany) بازیگر این شخصیت از احتمال حضور ویژن در فیلم Doctor Strange 2 به طرفداران گفته است.

ویژن یکی از شخصیت‌های اصلی سریال وانداویژن بود که پس از ازبین رفتن فضای هکس ناپدید شد و هنوز مشخص نیست که به چه سرنوشتی دچار شده است. در حقیقت تاکنون در دنیای سینمایی مارول سه نسخه متفاوت از ویژن معرفی شده است که هر کدام به سرنوشت متفاوتی دچار شده‌اند.

ویژن اصلی

در ابتدا طرفداران با نسخه اصلی ویژن که به دست اولتران و با تکنولوژی تونی استارک ساخته شده بود، آشنا شدند. این نسخه از ویژن که به کمک نیروی سنگ ذهن زنده بود، شخصیتی عالم و معصوم داشت و حتی قادر بود تا تبر معروف ثور خدای تندر را نیز بلند کند. ویژن که عشق جاویدان واندا مکسیموف بود، در نهایت در فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت به دست تانوس کشته شد.

ویژن وست ویو

مرگ ویژن به شدت روی واندا تاثیر گذاشت و باعث شد او با استفاده از نیروی سنگ ذهن که در وجودش نهفته است، نسخه‌ای جدید از ویژن را خلق کرده و هفته‌ها با او زندگی کند. با این حال این نسخه از ویژن تنها در فضای منحصر شده با نیروی جادویی واندا یا همان هکس قادر به زندگی بود و پس از آزاد شدن شهر وست ویو از دست واندا او نیز از بین رفت.

ویژن سفید

در نهایت سازمان سورد .S.W.O.R.D تصمیم گرفت تا از جسد ویژن اصلی برای ساخت یک سلاح خطرناک استفاده کند و از این سلاح برای متوقف کردن خود واندا استفاده کرد. ویژن وست ویو پس از اینکه متوجه شد این سازمان بدن ویژن اصلی را دوباره احیا کرده و این سلاح خطرناک را ساخته است، تمام خاطرات و اطلاعات خود را به او منتقل کرد. ویژن سفید پس از اینکه حقیقت زندگی خود را متوجه شد، وست ویو را ترک کرده و پس از آن در هیچ یکی از آثار دنیای سینمایی مارول دیده نشد.

اکنون طرفداران سریال وانداویژن و فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness باور دارند که ویژن سفید را باری دیگر در جریان جنگ‌های مولتی‌ورسی دکتر استرنج خواهیم دید. با توجه به این امر که ظاهرا اسکارلت ویچ در فیلم دکتر استرنج ۲ در مقابل جادوگر بزرگ قرار خواهد گرفت و یکی از شخصیت‌های شرور فیلم است، منطقی است که استیفن استرنج از این شخصیت برای آرام کردن اسکارلت ویچ استفاده کند.
در حقیقت در پایان سریال وانداویژن شاهد این امر بودیم که واندا کتاب دارک هولد را دزدیده و تلاش می‌کند تا طرز استفاده از جادو سیاه را بیاموزد.
اکنون با توجه به تمام شایعاتی که مطرح شده پل بتانی بازیگر نقش ویژن نسبت به این شایعات واکنش نشان داده و نظر خود را به طرفداران اعلام کرده است:

سوال خیلی خوبیه! و دوباره بگم که تلاش می‌کنم کاملا باهاتون صادق باشم، دارین می‌پرسین که آیا من توی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness هستم یا نه؟ آره، نه، آره، نه ، آره، نه.. من خودمم نمیدونم، هستم؟ شما چی فکر می‌کنین؟ من نه می‌تونم شایعات منتشر شده رو تکذیب کنم، نه اینکه می‌تون اون رو تایید کنم!

با این حال تا کنون هنوز حضور یا عدم حضور این شخصیت در فیلم Doctor Strange 2 توسط استودیو مارول تایید یا رد نشده است اما شاید هنوز هم امیدی برای دوباره بهم پیوستن واندا و ویژن وجود داشته باشد و طرفداران باری دیگر موفق شوند این دو عاشق را در کنار هم ببینند. فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در تاریخ ۶ ماه می برابر با تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر سینما‌های جهان اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا