مارول بجز دو نفر همه بازیگران Avengers: Infinity War را فریب داد!

مارول با کسی شوخی ندارد!

بازیگران Avengers: Infinity War

مارول در کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios فاش کرده به غیر از دو نفر همه بازیگران Avengers: Infinity War را فریب داد.

فیلم‌های متعددی در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای رفتند اما Avengers: Infinity War بدون شک مهمترینشان بود. ابرقهرمانان و دیگر شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe در این فیلم دور هم جمع شده و سعی می‌کنند جلوی تانوس را گرفته و اجازه ندهند نصف جمعیت جهان را به خاکستر تبدیل کند. انتقامجویان جنگ ابدیت نه تنها تحسین‎‌ها را برانگیخت، بلکه با ثبت فروشی ۲ میلیارد دلاری در باکس آفیس جهانی چهارمین فیلم پرفروش در تاریخ صنعت سینما لقب گرفت.

والت دیزنی (Walt Disney) و مارول بخوبی می‌دانستند هایپ زیادی پیرامون Avengers: Infinity War وجود داشته و بسیاری سعی می‌کنند فیلمنامه‌اش را لو دهند. به همین دلیل، تصمیم گرفته شد نسخه‌های جعلی فیلمنامه آماده شود که تنها بخش‌هایی از داستان اصلی را در خود داشتند. حتی بازیگران بر اساس همین فیلمنامه‌های جعلی جلوی دوربین رفته و به نقش آفرینی پرداختند. به هر حال، دست اندرکاران احتمال می‌دانند بازیگرانشان بطور ناخواسته اطلاعات مهمی را از داستان فاش کنند.

مارول در کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios فاش کرده بجز دو نفر همه بازیگران Avengers: Infinity War فریب داده شدند. به بیان دقیقتر، تنها رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، بازیگر نقش مرد آهنی (Iron Man) و کریس ایونز (Chris Evans) بازیگر نقش کاپیتان آمریکا فیلمنامه واقعی را بطور کامل خوانده و از سرنوشت واقعی شخصیت‌ها مطلع شدند.

شرایط Avengers: Endgame هم به همین منوال بود و طرفداران شدیداً دنبال دانستن جزئیات بیشتر از داستانش بودند. به همین دلیل، مارول سیاست‌های محافظه کارانه‌اش مانند فیلمنامه‌های جعلی را بار دیگر بکار برد. با این حال، انتشار تصاویری از پشت صحنه باعث شد بخش مهمی از داستان لو رفته و طرفداران پی ببرند حین تماشای فیلم شاهد سفر در زمان خواهند بود.

استودیوها معمولاً فیلمنامه کامل را در اختیار بازیگران اثر خود قرار می‌دهند تا بواسطه خواندن آن بتوانند به درک کاملی از شخصیتشان برسند؛ موضوعی که می‌تواند به بهبود عملکرد مقابل دوربین منجر شود. با این حال، بازیگرانی مثل تام هالند (Tom Holland) که سابقه بدی در افشای داستان دارند، باعث شده‌اند مارول سیاست متفاوتی را در پیش بگیرد.

5 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا