فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس

جدیدترین اخبار فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس

تاریخ انتشار، آرک‌ها و کارکترهای جدید

فصل اول لایو اکشن انیمه وان پیس در حالی به پایان رسید که طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کرد و به موفقیت بزرگی دست یافت. اما اکنون سوالی که در ذهن همه بینندگان می‌گذرد این است که آیا فصل دوم آن نیز ساخته خواهد شد؟ خب، باید بگوییم که خوشبختانه فصل دوم این سریال نیز به احتمال زیاد ساخته خواهد شد.  

اگر فصل اول لایو اکشن را دیده باشید، می‌دانید که این فصل با حضور یک کارکتر جدید به پایان رسید که در واقع به شروع یک ماجراجویی خارق العاده اشاره دارد. پس اگر در رابطه با جزئیات منتشر شده از ساخت فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس کنجکاو هستید، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. در ادامه این مطلب، ما به تاریخ احتمالی انتشار این لایو اکشن، بازیگرانی که در آن حضور پیدا می‌کنند، خط داستانی و آرک‌هایی که طی می‌کند، کارکترهای جدید، شایعه‌ها و جزئیات منتشر شده دیگر، می‌پردازیم.

تاریخ انتشار فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس:

فصل اول سریال وان پیس که از شبکه نتفلیکس پخش شد، با استقبال بسیار خوبی از سوی طرفداران و منتقدان در سراسر جهان مواجه شده است. به علاوه، هم طرفداران قدیمی انیمه وان پیس و هم بینندگان جدیدی که تا به حال انیمه را ندیده بودند توانستند به یک اندازه از تماشای این لایو اکشن لذت ببرند. دستاورد خوب دیگری که این لایو اکشن با خود به همراه داشت این بود که نفرین لایو اکشن‌هایی که از انیمه‌ها اقتباس گرفته می‌شدند را شکست، زیرا تا قبل از وان پیس، هر لایو اکشن دیگری که بر اساس انیمه ساخته شده بود، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود؛ به عنوان مثال لایو اکشن انیمه‌های Cowboy Bebop، Death Note و Dragon Ball. اما با این حال با تمام شدن فصل اول لایو اکشن وان پیس، اکنون طرفداران مشتاقانه منتظر اخبار مربوط به فصل دوم آن هستند. خبر خوب این است که با موفقیت بزرگی که فصل اول این سریال کسب کرد، به نظر می‌رسد شبکه نتفلیکس (Netflix) هم خود را برای ساخت فصل دوم نیز آماده کرده است. هرچند تا کنون هیچ تاییدیه رسمی از این شبکه مبنی بر ساخت فصل دوم به دست نرسیده است، اما با توجه به پایان بندی فصل اول آن، به احتمال خیلی زیاد فصل دوم نیز ساخته شود. علاوه بر این، Marty Adelstein، مدیر عامل Tomorrow Studios، به تازگی تایید کرده است که فیلم نامه‌های فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس آماده‌اند.

از آنجایی که اعتصاب SAG-AFTRA هنوز در هالیوود (Hollywood) ادامه دارد، گروه سازندگان منتظر تاییدیه شبکه نتفلیکس برای ساخت فصل دوم هستند. همچنین، رئیس Tomorrow Studios نیز اعلام کرد که احتمال دارد فصل دوم در اوایل سال آینده به انتشار برسد. او افزود که ما می‌توانیم بین یک سال یا هجده ماه برای پخش آن آماده باشیم. به این ترتیب انتظار می‌رود که این لایو اکشن در اواخر سال دوهزار و بیست و چهار و یا اوایل سال دوهزار و بیست و پنج منتشر خواهد شد.

خط داستانی و آرک‌های فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس:

تمرکز فصل دوم لایو اکشن وان پیس همچنان بر روی دزدان دریایی کلاه حصیری (Straw Hat Pirates) خواهد بود که در اقیانوس‌های خطرناک کاوش می‌کنند و در طول ماجراجویی‌هایشان از جزایر جدید دیدن می‌کنند تا بتوانند به گنج افسانه‌ای که با نام One Piece شناخته شده است، دست پیدا کنند.

مهمتر از همه، در فصل دوم ما شاهد ملحق شدن افراد جدیدی نیز به خدمه لوفی خواهیم بود. از آنجایی که فصل اول در رابطه با حماسه East Blue (به جز آرک Logue Town) بود، فصل دوم با اقتباس از چپترهای 96-100 مانگا و قسمت‌های 45-53 انیمه شروع خواهد شد. بعد از آن نیز این لایو اکشن، حماسه دوم وان پیس یعنی The Arabasta Saga (در مانگا چپترهای 101-217 و در انیمه قسمت‌های 62-135) را پوشش می‌دهد.

آرک‌های فصل دوم لایو اکشن وان پیس به احتمال زیاد به ترتیب زیر خواهد بود:

  • آرک Loguetown

چپترهای 96-10 مانگا و قسمت‌های 45-53 انیمه

  • آرک Reverse Mountain

چپترهای 101-105 مانگا و قسمت‌های 62-63 انیمه

  • آرک Whisky Peak

چپترهای 106-114 مانگا و قسمت‌های 64-67 انیمه

  • آرک Little Garden

چپترهای 115-129 مانگا و قسمت‌‌های 70-77 انیمه

  • آرک Drum Island

چپترهای 130-154 مانگا و قسمت‌های 78-79 انیمه

  • آرک Arabasta

چپترهای 155-217 مانگا و قسمت‌های 92-135 انیمه

بازیگران و کارکترهای فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس:

اعضای دزدان دریایی کلاه حصیری و برخی دیگر از شخصیت‌هایی که در فصل اول ظاهر شدند مانند کوبی (Koby)، هلمپو (Helmeppo)، باگی (Buggy) و برخی دیگر نیز برای فصل دوم باز خواهند گشت. بنابراین ما می‌توانیم منتظر بازگشت همان بازیگران دوست داشتنی یعنی Inaki Godoy، Emily Rudd، Mackenyu، Jacob Romero و Taz Skylar باشیم.

علاوه بر اینها، تعداد زیادی شخصیت جدید نیز وجود خواهند داشت که در فصل جدید حضور پیدا خواهند کرد. این احتمال هم وجود دارد که Dean Damonse به عنوان کارکتر Dragon در فصل دوم ایفای نقش کند. همچنین کارکترهای Nefertari Vivi، Smoker، Tashigi، Crocodile، Chopper و  Nico Robin نیز در فصل دوم حضور پیدا می‌کنند.

تاکنون، این تمام اطلاعاتی است که در رابطه با فصل دوم لایو اکشن انیمه وان پیس به دست ما رسیده است.  

4.3 14 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا