شخصیت‌ های انیمه وان پیس

تست شخصیت‌ های انیمه وان پیس | One Piece

اگر می‌توانستید وارد دنیای وان پیس شوید تبدیل به کدام کارکتر می‌شدید؟

اکنون زمان آن رسیده است که بفهمید اگر می‌توانستید وارد دنیای وان پیس شوید، به کدام یک از شخصیت‌ های انیمه وان پیس تبدیل می‌شدید!؟ شما هم با انجام این تست، می‌توانید پی ببرید که کدام یک از شخصیت‌های انیمه وان پیس هستید.

وان پیس در اصل یک مانگا، نوشته و تصویرسازی شده توسط ایچیرو اودا است که در واقع به پرفروش‌ترین مانگای تمام دوران هم تبدیل شده است. در سال 1999 انیمه این مانگا برای اولین بار منتشر شد که پس از هزار قسمت هنوز هم در حال انتشار است و تاکنون ادامه پیدا کرده است. وان پیس هنوز پایان نیافته و شبکه نتفلیکس هم  چند سال است که بر روی لایو اکشنی که از این انیمه اقتباس گرفته شده است کار می‌کند. مانگا و انیمه تحسین برانگیز وان پیس (One Piece)، خوانندگان و بینندگان را به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز در دنیایی از دزدان دریایی، گنج‌ها و سفرهای دریایی خارق‌العاده می‌برد. شخصیت‌های این انیمه پرطرفدار بیش از بیست سال است که توجه طرفداران را به خود جلب کرده‌اند. اکنون زمان آن رسیده است که بفهمید اگر می‌توانستید وارد دنیای وان پیس شوید، به کدام یک از شخصیت‌ های انیمه وان پیس تبدیل می‌شدید!؟ پس از انجام تست می‌توانید به مطالعه لیستی از شش شخصیت محبوب انیمه وان پیس بپردازید!

 

لوفی (Monkey D. Luffy)

از برجسته‌ترین ویژگی‌های لوفی می‌توان به بی باکی و شجاعتش و باور تزلزل ناپذیر او به خود اشاره کرد. شخصیت لوفی را می‌توان کودکانه نیز توصیف کرد. او می‌تواند به شدن حریص هم باشد؛ به خصوص در مورد غذا، افراد تیمش و همچنین ماجراجوییهایش. با این وجود او در عین حال بسیار فداکار نیز هست. تا جایی که می‌تواند به معنای واقعی کلمه، خود را در راه گرفتن انتقام دوستانش، افراد تیم و خانواده‌اش قربانی کند. ذهنیت کودکانه‌ای که لوفی دارد باعث نمی‌شود توانایی آن را نداشته باشد که به ریشه مشکلاتی که بر سر راهش قرار می‌گیرند پی ببرد؛ در واقع به او این اجازه را هم میدهد که ساده‌ترین راه حل را برای حل مشکلاتش بیاید.

زورو (Zoro)

زورو شخصیتی بسیار سختگیر، جدی و غیر صمیمی دارد. اما در عین حال، اغلب به طرز خنده دار و احمقانه‌ای نیز از کوره در می‌رود. با این وجود، به نظر می‌رسد که این خشم و عصبانیت، تنها احساساتی هستند که زورو اغلب از بروز دادنشان احساس راحتی می‌کند. زورو حتی در لحظاتی هم که برای افراد تیمش بسیار سخت است و غم و اندوه زیادی را تجربه می‌کنند، ترجیح می‌دهد که به جای بروز دادن احساسات واقعی‌اش، یک وقار آرام داشته باشد. اگرچه زورو برای افراد تیمش اهمیت زیادی قائل است، ما می‌تواند بسیار صریح و سرد نیز عمل کند؛ به خصوص زمان‌هایی که می‌خواهد منظورش را به همه برساند.

سانجی (Sanji)

یکی از بارزترین ویژگی‌های شخصیتی سانجی، رفتار مهربان، آرام، خونسرد و خوددار او است. او توانایی این را دارد که حتی در موقعیت‌های سخت نیز بسیار خونسرد عمل کند و به ندرت اتفاق می‌افد که بدون فکر کردن کاری انجام دهد. رفتار او را از بسیاری جهات می‌توان به رفتار یک مامور مخفی تشبیه کرد. همانند زورو، او نیز بیش از آنچه که به نظر می‌رسد باهوش و تیزبین است و اغلب به مردم آنچه را که نیاز دارند بشنوند می‌گوید نه چیزی که می‌خواهند بشنوند. با وجو همه اینها، سانجی قادر است احساسات خود را در لحظه نشان دهد و از بروز دادن آنها ترسی ندارد. اگر نیاز باشد می‌تواند گریه کند و یا از کوره در رود.

تونی تونی چاپر (Tony Tony Chopper)

یکی دیگر از شخصیت های انیمه وان پیس چاپر است که نسبت به افرادی که نمی‌شناسد بسیار کم رو و خجالتی است و اغلب مواقع نیز مانند یک کودک رفتار می‌کند. او ترجیح می‌دهد فرار کند و پنهان شود تا اینکه با خطر روبه‌رو شود و با آن بجنگد. اما با این حال، اگر در کنار افرادی قرار گرفته باشد که میتوانند از او حمایت کنند و پشتش را بگیرند، می‌تواند شجاعانه‌تر عمل کند. چاپر در مسیر شناختن خود قرار گرفته است و تا حدود زیادی افراد تیمش را به عنوان الگوی خود میبیند و در برخی موارد حتی از رفتار آنها نیز به گونه‌ای تقلید می‌کند.

روبین (Robin)

در بیشتر موارد، روبین تنها زمانی صحبت می‌کرد که نیاز به صحبت کردن وجود داشت و یا کسی او را مخاطب قرار می‌داد و با او حرف می‌زد. یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های او، میزان دانش خارق‌العاده‌ای است که دارد. به خصوص در زمینه تاریخ. اگرچه روبین ظاهری بسیار بالغ و پخته با رفتاری به شدت آرام و متین دارد، اما در عین حال از قوه تخیل کودکانه‌ای بهره برده است. به نظر می‌رسد که سکوت او در بسیاری از مواقع از حس غرور شخصی او نشات گرفته است. او به صراحت از انجام هرگونه رفتاری که شرم آور تلقی می‌شود، امتناع می‌ورزد.

فرانکی (Franky)

 از شخصیت های انیمه وان پس می‌توان به فرانکی اشاره کرد که شخصیتی عجیب و غریب، دارای اراده قوی و آزاده دارد و اغلب آشکارا به قوانین بی اعتنایی می‌کند. او هر زمان که بخواهد، هر کاری را انجام می‌دهد. اما در عینحال، او با وجود رفتار عجیب و احمقانه‌اش، یکی از بالغ‌ترین و قابل اعتمادترین شخصیت‌ها به حساب می‌آید. بسته به موقعیت و افرادی که با آنها سروکار دارد، می‌تواند بسیار نوع دوست نیز باشد. او بدون در نظر گرفتن خود، می‌تواند زندگی‌اش را وقف دیگران کند و در صورتی که دوستانش آسیبی ببینند، سعی می‌کند بلافاصله برای کمک به آنها وارد عمل شود و برای آنها کاری انجام دهد. 

حال شما هم با انجام این تست، می‌توانید پی ببرید که کدام یک از شخصیت‌های انیمه وان پیس هستید. آیا شما لوفی، کاپیتان کشتی Going Merry و Thousand Sunny هستید؟ یا زورو؟ شکارچی سابق که تبدیل به دزد دریایی شده است؟ شاید شما تونی تونی چاپر باشید! ترکیبی از گوزن و انسان که به عنوان پزشک کشتی نیز عمل می‌کند. یا سانجی که یک آشپز نیز هست. نیکو رابین باستان شناس چطور؟ این امکان هم وجود دارد که فرانکی باشد. کسی که پس از یک تصادف تبدیل به یک سایبورگ شده است.

آیا تست شخصیت‌ های انیمه وان پیس را انجام دادید؟ پاسخ تست خود را با ما و سایر طرفداران انیمه وان پیس در رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید!

3.8 8 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا