با زیرنویس فارسی تماشا کنید: ملاقات بازیگر لوفی با خالق وان پیس

خالق وان پیس از بازیگر لوفی به خاطر اینکه شبیه لوفی است تشکر کرد.

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: ملاقات بازیگر لوفی با خالق وان پیس ژینو امینی ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ اخبار انیمه

در این مطلب ما به مصاحبه‌ای از بازیگر لوفی، ایناکی گودوی (Inaki Godoy) با خالق وان پیس (One Piece)، ایچیرو اودا (Eiichiro Oda) در مورد لایو اکشنی می‌پردازیم که شبکه نتفلیکس چند سال است شروع به ساخت آن کرده. 

 

وان پیس در اصل یک مانگا، نوشته و تصویرسازی شده توسط ایچیرو اودا است که در واقع به پرفروش‌ترین مانگای تمام دوران‌ها نیز تبدیل شده است. در سال 1999 انیمه این مانگا برای اولین بار منتشر شد که پس از هزار قسمت هنوز هم در حال انتشار است و تاکنون ادامه پیدا کرده است. وان پیس هنوز پایان نیافته و شبکه نتفلیکس هم  چند سال است که بر روی لایو اکشنی که از این انیمه اقتباس گرفته شده است کار می‌کند. از سال 2020 که خبر ساخت این لایو اکشن منتشر شد، طرفداران متشتاقانه منتظر اخبار جدید آن هستند. به همین ترتیب، ما نیز در ادامه این مطلب به مصاحبه‌ای که بازیگر لوفی با خالق وان پیس داشته است می‌پردازیم.

چرا باید لایو اکشن وان پیس ساخته شود؟

بازیگر لوفی زمانی که از ایچیرو اودا این سوال را پرسید ایچیرو اودا، او پاسخ داد: سی و شش سال پیش، زمانی که برای اولین بار شروع به نوشتن مانگای وان پیس کردم، این امکان وجود نداشت که مانگا را تبدیل به لایو اکشن کنند. اما پس از زمان مشخصی بعد از آنکه کیفیت جلوه‌های بصری شروع به پیشرفت کرد، هر چیزی قابلیت این را داشت که به واقعیت تبدیل شود. پس بنابراین زمانی که شاهد این اتفاق بودم من نیز تصمیم گرفتم که آن را انجام دهم. برای انجام این کار قدم اول این بود که یک تیم قابل اعتماد پیدا کنم تا بتوانیم لایو اکشن را با همدیگر به بهترین شکل ممکن بسازیم.

ایچیرو اودا در مورد چه چیزی بیشتر از همه نگران بود؟

ایچیرو اودا در مصاحبه‌ای که با ایناکی گودوی (Inaki Godoy)، بازیگر وان پیس، داشت اشاره کرد: بیشترین نگرانی من در رابطه با لایو اکشن وان پیس این بود که بازیگری شبیه به لوفی را پیدا کنم. زمانی که داشتم ویدیوهای آدیشن بازیگرهای مختلف برای این نقش را می‌دیدم پس از اینکه ایناکی را دیدم خندیدم زیرا دقیقا مثل شخصیتی بود که من در مانگا کشیده بودم.

بازیگر لوفی بعد از آنکه گفت امیدوارم بتوانم نقش لوفی را برای مدت زیادی بازی کنم، ایچیرو اودا پاسخ داد که امیدوارم همینطور باشد، چون هیچ‌ کس را به جز تو نمی‌توانم در این نقش تصور کنم.

ایچیرو اودا حتی از بازیگر لوفی به خاطر اینکه شبیه به لوفی به دنیا آمده است نیز تشکر کرد! در آخر بازیگر لوفی یک طراحی از لوفی را که خود کشیده بود به ایچیرو اودا، خالق وان پیس، هدیه داد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا