لایو اکشن وان پیس

معرفی شخصیت‌های منفی فصل اول لایو اکشن وان پیس

شخصیت‌های منفی ایست بلو، در فصل اول لایو اکشن وان پیس، حضور خواهند داشت..

سریال لایو اکشن وان پیس (One piece)، تقریبا کامل شده است و به تازگی نیز یک تریلر کامل از آن منتشر شده که به طرفداران نگاهی کلی از آن چیزی که باید انتظارش را داشته باشند، می‌دهد.

برای کسانی که نمی‌دانند، وان پیس در اصل یک مانگا، نوشته و تصویرسازی شده توسط ایچیرو اودا (Eiichiro Oda) است که در واقع به پرفروش‌ترین مانگای تمام دوران هم تبدیل شده. در سال 1999 انیمه اقتباس شده از این مانگا برای اولین بار منتشر شد که پس از هزار قسمت هنوز هم در حال انتشار است و تاکنون ادامه پیدا کرده است. وان پیس هنوز پایان نیافته و شبکه نتفلیکس (Netflix) هم  چند سال است که روی لایو اکشنی که از این انیمه اقتباس گرفته شده است کار می‌کند. از سال 2020 که خبر ساخت این لایو اکشن منتشر شد، طرفداران مشتاقانه منتظر اخبار جدید آن هستند.

ناگفته نماند که اکثریت طرفداران، تریلر منتشر شده از لایو اکشن را بسیار دوست داشتند و در انتظار اکران لایو اکشن وان پیس، خوشحال و هیجانزده هستند. به نظر می‌رسد که این لایو اکشن در حال ایجاد تغییرات جزئی در داستان اصلی انیمه است که ظاهرا این تغییرات توسط خود اودا تایید شده‌اند. در نتیجه این احتمال وجود دارد که برخی از شخصیت‌های منفی در فصل اول این لایو اکشن، حضور نداشته باشند و در عین حال این امکان نیز وجود دارد که ترتیب حضور پیدا کردن این شخصیت‌های منفی دقیقا به همان ترتیب انیمه نیز نباشد.

در ادامه ما به بررسی شخصیت‌های منفی لایو اکشن وان پیس که در فصل اول حضور پیدا خواهند کرد، می‌پردازیم.

8. آلویدا (Alvida)

آلویدا کاپیتان دزدان دریایی آلویدا (Alvida Pirates) است و به احتمال زیاد اولین شخصیت منفی است که بر سر راه لوفی قرار میگیرد. طرفدارانی که انیمه را نگاه یا مانگا را خوانده‌اند می‌دانند که لوفی به راحتی آلویدا را شکست می‌دهد و در نهایت لوفی، کوبی (Koby) را در این آرک نجات می‌دهد.

سپس کوبی و لوفی به شلز تاون (Shells Town) می‌روند، جایی که در آن لوفی با زورو (Zoro) ملاقات می‌کند. در آینده آلویدا در آرک لاگ تاون (Logue Town arc) وان پیس باز خواهد گشت، اما هنوز به طور دقیق مشخص نیست که آیا در لایو اکشن وان پیس هم دوباره حضور پیدا خواهد کرد یا نه.

7. اکس هند مورگان (Ax Hand Morgan)

قرار است که مورگان شخصیت منفی اصلی آرک شلز تاون در لایو اکشن سریال وان پیس از شبکه نتفلیکس باشد. این آرک همان آرکی است که زورو و همچنین نامی (Nami) هم به دلایلی، به تیم لوفی (Luffy) می‌پیوندند.

همانطور که در تریلر نشان داده شد، مورگان قرار است در یک مبارزه مقابل لوفی و زورو قرار گیرد. علی رغم اینکه مورگان یک شخصیت منفی قدر نیست اما هنوز هم دیدن لوفی و زورو که در مبارزه‌شان با او، توانایی‌های خود را به نمایش می‌گذارند، بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

6. باگی (Buggy)

باگی در لایو اکشن وان پیس از شبکه نتفلیکس، نقش منفی اصلی را ایفا خواهد کرد. با جلو رفتن داستان، به یک شخصیت بسیار مهم نیز تبدیل می‌شود. باگی در آرک شهر نارنجی وان پیس (Orange Town arc)، برای اولین بار حضور پیدا می‌کند.

در تریلر تیزر، طرفداران، برای اولین بار گوشه چشمی از باگی داشتند و در آخرین تریلری که در وان پیس دی (One Piece Day) منتشر شد، توانایی‌های Bari Bari no Mi باگی به صورت کامل نمایش داده شد. لوفی قرار است در مبارزه بسیار سختی مقابل باگی قرار گیرد و این چیزی است که همه طرفداران اشتیاق دیدنش را دارند.

5. کاپیتان کورو (Captain Kuro)

کاپیتان کورو یک شخصیت منفی فوق‌العاده ترسناک در وان پیس است که در طول آرک دهکده سیروپ (Syrup Village arc) در مسیر لوفی قرار میگیرد. با در نظر گرفتن پاداش فوق‌العاده 16 میلیون بری که برای کشتنش در نظر گرفته شده است، کورو ثابت میکند که شکست دادنش حتی برای لوفی هم عملی بسیار دشوار خواهد بود. تیم دزدان دریایی متعلق به او، گربه سیاه (Black Cat Pirates) نیز، مشکلات زیادی برای دزدان دریایی کلاه حصیری (Straw Hat Pirates) بوجود می‌آورند.

مهمتر از همه، کورو خود به تنهایی به بزرگترین مانع برای تیم لوفی تبدیل می‌شود. کورو با توانایی نوکی آشی (Nuki Ashi) و چنگال‌های شمشیری‌اش که به تیزی تیغ هستند، برای لوفی و اعضای تیمش یک تهدید بزرگ به حساب می‌آید و دیدن اینکه لوفی چگونه در مقابل او قرار میگیرد و مبارزه می‌کند در لایو اکشن وان پیس بسیار جالب خواهد بود.

4. جین (Gin)

جین یک شخصیت فوق‌العاده مهم در آرک باراتیه (Baratie arc) وان پیس است و دومین شخصیت منفی اصلی داستان است که در برابر سانجی (Sanji) قرار میگیرد و با او مبارزه می‌کند. هرچند که جین هم در انیمه و هم در مانگا در آرک باراتی حضور پیدا می‌کند اما در لایو اکشن وان پیس ممکن است در جای دیگری حضور پیدا کند.

دلیل حضور پیدا کردن جین به نحوی متفاوت از انیمه این است که به نظر میرسد آرک باراتیه خیلی متفاوت‌تر از چیزی باشد که طرفداران در انیمه دیده و یا در مانگا خوانده‌اند. آرلونگ (Arlong) و گروهش در آرک باراتیه در تریلر لایو اکشن مشاهده شده‌اند که همین نکته باعث شده است طرفداران سردرگم بشوند و برایشان این سوال مطرح شود که جین و کریگ چگونه قرار است در سریال قرار گیرند. با این وجود، جین برای کارکتر سانجی از اهمیت زیادی برخوردار است از آنجایی که اودا مهربانی هایی را که در شخصیتش نهفته است از طریق این شخصیت منفی نشان میدهد. به همین خاطر، بسیار ضروری است که جین در سریال حضور پیدا کند و طرفداران امیدوارند که او در لایو اکشن ظاهر شود.

3. دان کریگ (Don Krieg)

در حالی که دان کریگ خود در تریلر لایو اکشن وان پیس حضور نداشت اما پوستر جایزه کشتنش در تریلر نشان داده شد. جایزه کشتن او، 17 میلیون بری است که دقیقا به همان اندازه‌ای است که در انیمه و مانگا نیز آمده است.

دان کریگ شخصیت منفی اصلی در آرک باراتیه است و این دقیقا همان جایی است که انتظار میرود او بزرگترین نقش خود را ایفا کند. در نهایت کریگ در مقابل لوفی قرار میگیرد و با او مبارزه میکند که قرار است مبارزه سختی هم برای لوفی باشد؛ به احتمال زیاد سخت‌ترین و پرچالش‌ترین مبارزه ایست بلو.

2. آرلونگ (Arlong)

آرلونگ که با عنوان مرد ماهی شناخته شده است، دهکده کوکویاشی (Cocoyashi) را در آرک پارک آرلونگ (Arlong Park arc) وان پیس به وحشت انداخت. بعد از آنکه تیم کلاه حصیری از آرک باراتیه می‌گذرد، سپس مسیرشان به پارک آرلونگ می‌خورد و این همان جایی است که اکثر صحنه‌های اکشن بین ماهیگیران آرلونگ و دزدان دریایی کلاه حصیری اتفاق می‌افتد.

لوفی در نهایت خودش با آرلونگ روبه‌رو می‌شود و با او مبارزه می‌کند. در همین حال، زورو، سانجی و اوسوپ (Usopp) با همدیگر در مقابل اعضای تیم آرلونگ قرار میگیرند و با آنها مبارزه می‌کنند. آرلونگ موفق میشود ثابت کند که حریف سختی برای لوفی است و اینکه در مقابل او قرار گرفتن به هیچ عنوان آسان نخواهد بود؛ اما با این حال لوفی، از آنجایی که زندگی دوستانش در خطر است از پس این مبارزه هم بر می‌آید و در نهایت او را شکست می‌دهد. طرفداران امیدوارند که لایو اکشن این آرک وان پیس از شیکه نتفلیکس هم دقیقا به اندازه ورژن انیمه و مانگای آن خوب باشد.

1. اسموکر (Smoker) (تایید نشده)

اسموکر شخصیت اصلی منفی در آرک لاگ تاون است. او همچنین شخصیت منفی است که تاکنون نیز در مانگا و انیمه هم بارها حضور پیدا کرده است. اسموکر در هیچکدام از تریلرها حضور نداشت و به همین خاطر این سوال برای طرفداران پیش آمده است که آیا او در فصل اول لایو اکشن اقتباس شده از وان پیس حضور پیدا خواهد کرد یا نه؟

با توجه به میزان محبوب بودن کارکتر او در داستان، طرفداران امیدوارند که او در لایو اکشن هم حضور داشته باشد. هر چند که تا این لحظه هیچ تضمینی برای این مسئله وجود ندارد. با این همه، احتمال زیادی وجود دارد که اسموکر در آرک لاگ تاون لایو اکشن وان پیس ظاهر شود زیرا کارکتری فوق‌العاده مهم برای داستان است و در کل  داستان وان پیس، یکی از بزرگترین دشمنان لوفی به حساب می‌آید

4.5 14 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا