روند تولید سریال Obi-Wan Kenobi در سال آینده‌ی میلادی آغاز می‌شود

خبری از تغییرات اساسی در فیلمنامه‌ها نیست

روند تولید سریال Obi-Wan Kenobi

ایوان مک‌گرگور در جدیدترین مصاحبه‌ی خود گفت روند تولید سریال Obi-Wan Kenobi اوایل سال میلادی آینده شروع می‌شود و زمان پخش سریال هم تغییری نکرده است.

در حالی که تنها چند روز تا آغاز رسمی اکران Birds of Prey در سینماهای آمریکا باقی مانده، یک رویداد تبلیغاتی برای این فیلم برگزار شد. بازیگران و دست‌اندرکاران مختلفی در این رویداد حضور یافتند که ایوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) یکی از آن‌ها بود. این بازیگر اسکاتلندی نقش بلک ماسک را در هشتمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی ایفا کرده است. مک‌گرگور همچنین نقش اوبی‌-وان کنوبی را در فرنچایز جنگ ستارگان بر عهده دارد و قرار است در سریالی با محوریت این شخصیت جلوی دوربین ظاهر شود.

حضور ایوان مک‌گرگور در رویداد تبلیغاتی فیلم Birds of Prey این فرصت را برای خبرنگاران به‌وجود آورد تا سوالات مختلف خود را مطرح کنند. در این میان، خبرنگار وب سایت کامیک بوک سوالی را پیرامون روند تولید سریال Obi-Wan Kenobi پرسید؛ زیرا چندی پیش گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که ادعا می‌کرد دیزنی از فیلمنامه‌های سریال راضی نبوده و روند تولید را موقتا متوقف کرده است. طبق صحبت‌های مک‌گرگور، هیچ چیزی کنسل نشده و خبری از تغییرات اساسی در فیلمنامه‌ها نیست. او همچنین گفت پروژه‌ در ژانویه‌ی سال آینده‌ی میلادی وارد مرحله‌ی تولید می‌شود:

روند تولید به سال آینده‌ی میلادی انتقال پیدا کرد. تمام ماجرا همین است. فیلمنامه‌‌ها واقعا خوب هستند. فکر می‌کنم حالا که Star Wars: The Rise of Skywalker اکران شده است، کارمندان لوکاس‌فیلم وقت بیشتری برای نوشتن داشته باشند. همین هم باعث شده تا ترجیح دهند تا زمان بیشتری را روی نوشتن فیلمنامه‌ها صرف کنند. ۸۰ الی ۹۰ درصد از چیزی که تا الان نوشته شده را خواندم و واقعا واقعا خوب بوده. فقط به‌جای آگوست امسال می‌خواهند روند فیلمبرداری را در ژانویه‌ی سال آینده (۱۲ دی الی ۱۲ بهمن ۱۳۹۹) آغاز کنند. درام ماجرا همین مقدار است. این اتفاق هم گهگاهی در پروژه‌ها رخ می‌دهد و سازندگان فقط خواستند روند تولید را به سال آینده انتقال دهند.

بازیگر نقش اوبی‌-وان کنوبی در بخش دیگر صحبت‌های خود به تاریخ انتشار سریال Obi-Wan Kenobi پرداخت. اگرچه  ایوان مک‌گرگور هیچ اشاره‌ای به تاریخ دقیق پخش نداشت اما گفت جابجایی زمان تولید هیچ تاثیری روی تاریخ پخش ندارد و این سریال از همان تاریخی که در نظر گرفته شده بود روی سایت قرار می‌گیرد. این بازیگر ۴۸ ساله همچنین شایعه‌های مربوط به کاهش تعداد قسمت‌های سریال از ۶ به ۴ را رد کرد و گفت چیزی در این باره نشنیده است. البته نباید از این موضوع چندان متعجب بود؛ زیرا سازندگان معمولا چنین اطلاعاتی را با بازیگران به اشتراک نمی‌گذارند.

Obi-Wan Kenobi اولین سریال لایو اکشنی نیست که براساس جنگ ستارگان ساخته می‌شود. پیش از این شاهد پخش سریال The Mandalorian بودیم که به‌شدت مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. دلایل زیادی در رخ دادن این اتفاق دخیل بوده که یکی از آن‌ها شخصیت بامزه و دوست‌داشتنی بیبی یودا بوده است. فصل دوم این سریال در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی روی دیزنی پلاس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا