دیزنی روند ساخت سریال Obi-Wan Kenobi را متوقف کرد

عدم رضایت از فیلمنامه، باعث توقف موقت ساخت این سریال شد

روند ساخت سریال Obi-Wan Kenobi

شرکت دیزنی روند ساخت سریال Obi-Wan Kenobi که یکی از موردانتظارترین سریال‌های شبکه‌ی دیزنی‌پلاس به شمار می‌رفت را به طور موقت به حالت تعلیق در آورد.

به گزارش سایت Collider، دو منبع آگاه ادعا کرده‌اند که روند تولید این سریال فعلا متوقف است و گروه سازنده که در Pinewood Studios واقع در شهر لندن مستقر بودند، به خانه‌های خود برگشته‌اند. مشخص نیست که این توقف چه زمانی پایان خواهد یافت. طبق گزارش، مدیر لوکاس‌فیلم و تهیه‌کننده‌ی سریال «کاتلین کندی» که مدیریت تمامی آثار مربوط به دنیای استار وارز را بر عهده دارد، از فیلمنامه‌ی این سریال راضی نیست. دیزنی امیدوار است تا با یافتن فردی جدید، بازنویسی فیلمنامه هر چه زودتر پایان یابد و روند ساخت سریال Obi-Wan Kenobi در تابستان سال آینده دوباره آغاز شود، اما احتمال دارد که این زمان هم به تاخیر بیافتد.

محصولات فرنچایز Star Wars در سال‌های اخیر چه از لحاظ کیفی و چه در روند ساخت خود فراز و نشیب زیادی طی کرده‌اند؛ از سه‌گانه‌ی جدید، نسخه‌ی The Last Jedi به شدت مورد انتقاد طرفداران قرار گرفت و نسخه‌ی The Rise of Skywalker بدترین بازخورد را از سوی منتقدان در کل تاریخ فیلم‌های استار وارز دریافت کرد. دو فیلم فرعی یعنی Rogue One و Solo هم در مسیر تولید با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کردند و درگیر بازنویسی فیلمنامه و حتی تغییر کارگردان بودند. از آن سو اما سریال The Mandalorian به عنوان یکی از اولین آثار شبکه‌ی دیزنی‌پلاس به‌شدت محبوب و موفق شد و یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های سال گذشته‌ی میلادی لقب گرفت.

در بین تمام محصولات در حال ساخت بر اساس دنیای Star Wars، سریال «اوبی-وان کنوبی» جایگاه خاصی نزد طرفداران دارد، چرا که این شخصیت یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های تاریخ استار وارز محسوب می‌شود و مدت‌ها بود که عاشقان این فرنچایز منتظر یک فیلم یا سریال بر اساس او بودند. داستان این سریال قرار است هشت سال پس از ماجراهای فیلم Star Wars: Revenge of the Sith را روایت کند. به احتمال زیاد در این سریال با لیا و لوک جوان هم روبرو خواهیم شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا