فصل دوم سریال The Mandalorian در پاییز ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

سفر پر فراز و نشیب Mandalorian همچنان ادامه دارد

فصل دوم سریال The Mandalorian

Jon Favreau تهیه کننده‌ی The Mandalorian تایید کرد که فصل دوم این سریال در پاییز ۲۰۲۰ در سرویس دیزنی پلاس منتشر می‌شود.

بدون شک سریال The Mandalorian را می‌توان به یکی از بهترین سریال‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۹ میلادی دانست. شخصیت پردازی و ماجراجویی شگفت‌انگیز ماندالورین به همراه Baby Yoda باعث شد که این اثر تبدیل به یکی از بهترین‌های امسال شود. این سریال توسط پلتفرم شرکت والت دیزنی یعنی دیزنی پلاس منتشر شد و بازخوردهای مثبتی از سوی علاقه‌مندان به سری فیلم‌های جنگ ستارگان دریافت کرد.

حال به تازگی سریال The Mandalorian با تمام فراز و نشیب‌هایش به اتمام رسیده و Jon Favreau خالق، نویسنده و Showrunner این سریال در حساب کاربری توییتر خود تایید کرد که فصل دوم این سریال ساخته و در پاییز ۲۰۲۰ منتشر می‌شود؛ دقیقا همان زمانی که فصل اول این سریال در دیزنی پلاس پخش شد. توییت Jon Favreau تنها در خصوص تایید فصل دوم نبود و همراه با این اعلامیه تصویری از یکی موجود بیگانه منتشر کرد که احتمال می‌رود این موجود در فصل دوم این سریال حضور داشته باشد.

فصل دوم سریال The Mandalorian
تصویر منتشر شده توسط Jon Favreau

تصویری که Jon Favreau منتشر کرده یک موجود از نژاد Gamorrean است که قبلا، آن‌ها را در قسمت ششم سری فیلم‌های جنگ ستارگان یعنی Star Wars: The Return of the Jedi، دیده بودیم. حال احتمال این وجود دارد که این نژاد از بیگانه در فصل دوم ماندالورین حضور پیدا کنند. Gamorrean‌ها در این فیلم محافظان موجود غول پیکری به نام Jabba the Hutt بودند و با توجه به این که خط داستانی این سریال ۵ سال بعد از اتفاقات The Return of the Jedi است، احتمال اینکه خود Jabba the Hutt را در فصل دوم The Mandalorian ببینیم، وجود دارد.

اگر بخواهیم صادق باشیم بیشتر شهرت این سریال به دلیل حضور بچه‌ای از نژاد یودا است که در فضای مجازی به نام Baby Yoda شناخته شده است. خوشبختانه نویسندگان و کارگردانان The Mandalorian هم به خوبی پتانسیل این کاراکتر را می‌دانند و سعی در روایت داستانی زیبا با محوریت او و قهرمان اصلی داستان یعنی Mandalorian هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا