یکی از سریال‌های مربوط به Star Wars با تاخیر همراه شد

احتمال تاخیر سریال دوم هم وجود دارد

تاخیر Star Wars

طبق گزارش‌های منتشر شده، تاریخ پخش یکی از سریال‌های Star Wars مربوط به شخصیت Obi-Wan Kenobi تاخیر خورد.

در ماه می سال ۲۰۱۸ میلادی زمانی که با باب ایگر، مدیر عامل پیشین دیزنی مصاحبه‌ای انجام شد، او تایید کرد که چند سریال در خصوص شخصیت‌های دنیای Star Wars ساخته خواهد که Obi-Wan Kenobi یکی از آن‌ها است.

Obi-Wan Kenobi یکی از شخصیت‌های بسیار مهم و کلیدی سری Star Wars به حساب می‌آید. او در طول فیلم‌های اول تا سوم Star Wars در کنار شخصیت اصلی سری یعنی Anakin Skywalker همراه بود که در نهایت سرنوشت این شخصیت به دست Obi-Wan Kenobi رقم خورد. حال با توجه به شیوع ویروس کرونا که صنعت فیلم‌سازی را تحت تاثیر خود قرار داده، سریال بی‌نام و نشان شخصیت Obi-Wan Kenobi هم دیرتر از زمان تعیین شده منتشر می‌شود.

سریال بدون اسم Obi-Wan Kenobi قرار بود در سال ۲۰۲۱ میلادی روی شبکه‌ی استریم دیزنی پلاس قرار بگیرد، اما طبق گزارش‌های منتشر شده، نمایش این سریال با تاخیر همراه است و در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود. همچنین این منبع ذکر کرده که تاریخ پخش سریال شخصیت Cassian Andor از دنیای Star Wars همچنان برای سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است اما احتمال دارد که این سریال هم مانند اوبی-وان کنوبی با تاخیر همراه شود.

در کنار این موضوع، گفته می‌شود که دیزنی در سال ۲۰۲۲ میلادی فیلم جدیدی از Star Wars منتشر خواهد کرد. با توجه به پایان داستان خاندان Skywalker در سری Star Wars، احتمالات و بحث‌های بسیار زیادی در مورد آینده‌ی این سری گفته می‌شود. متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص دو سریال ذکر شده و حتی فیلمی که در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود، وجود ندارد اما گفته می‌شود که سریال شخصیت Cassian Andor به آثار جاسوسی شباهت‌های قابل توجهی خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا