جزئیات تازه‌ای از سریال پیش درآمد Rogue One فاش شد

جدیدترین محصول دیزنی پلاس به آثار جاسوسی شباهت خواهد داشت

سریال پیش درآمد Rogue One

با توجه به خلاصه‌ی داستانی که به تازگی لو رفته، سریال پیش درآمد Rogue One در ژانر آثار جاسوسی قرار گرفته و به اولین سال‌های ایجاد ائتلاف شورشیان می‌پردازد.

چندی پیش فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker به اکران درآمد و خط داستانی اسکای‌واکر را به پایان خود رساند. اگرچه دنیای سینمایی جنگ ستارگان همچنان ادامه داشته و در آینده شاهد اکران فیلم‌های جدیدی خواهیم بود اما طرفداران نمی‌دانند چه چیزی در انتظارشان است. شرایط برای سریال‌های مرتبط با جنگ ستارگان کاملا متفاوت بوده و لوکاس‌فیلم سخت‌گیری چندانی را در این حوزه به خرج نداده است.

پخش فصل پایانی سریال Star Wars: The Clone Wars از چندی پیش در سرویس دیزنی پلاس آغاز شد. فصل دوم سریال The Mandalorian هم مراحل پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی منتشر شود. در این میان، یک سریال با محوریت اوبی وان-کنوبی و یک سریال هم به عنوان پیش درآمدی بر فیلم سینمایی Rogue One: A Star Wars Story مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند.

با توجه به گزارشی که به‌تازگی از سوی وب سایت The Illuminderdi منتشر شده، سریال پیش درآمد Rogue One ترکیبی از آثار تخیلی و جاسوسی بوده و اولین سال‌های ایجاد ائتلاف شورشیان را به تصویر می‌کشد. مطابق انتظار، کاسین اندور با نقش‌آفرینی دیه‌گو لونا (Diego Luna) شخصیت اصلی داستان خواهد بود. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی داستان لو رفته را مطالعه کنید:

این سریال قبل از فیلم سینمایی Rogue One: A Star Wars Story جریان داشته و داستان کاسین اندور را در اولین سال‌های ایجاد ائتلاف شورشیان دنبال می‌کند. دیه‌گو لونا که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی نقش اندور را ایفا کرده بود، بار دیگر به عنوان این شخصیت جلوی دوربین می‌رود. ماجراجویی‌های اندور سرشار از ماموریت‌های جاسوسی و شجاعانه برای بازگشت امید به کهکشان تحت اشغال امپراتوری خواهد بود.

کاسین اندور در مقایسه با دیگر شخصیت‌های دنیای ستارگان، فرد پیچیده‌ای محسوب می‌شود. اندور از آن دسته نیروهایی است که برای به پایان رساندن ماموریت خود لحظه‌ای تردید نکرده و حاضر به انجام هر اقدامی حتی کشتن است. احتمالا در جریان سریال بیشتر با این جنبه از شخصیت اندور آشنا خواهیم شد. در ضمن، دیه‌گو لونا در یکی از مصاحبه‌های نه چندان قدیمی خود گفته بود برای بازگشت به دنیای جنگ ستارگان بسیار هیجان‌زده است:

راستش را بخواهید، همیشه می‌خواستم برای مدت بیشتری این نقش را ایفا کنم و بسیار خوشحال هستم که به آرزویم رسیده‌ام. حالا وقت جادو است. می‌خواهیم در زمان به عقب برگردیم و اتفاقات قبل از فیلم Rogue One را به تصویر بکشیم. قرار است سن و سال کمتری داشته باشم و بار دیگر آن لوازم جالب را به‌دست بگیرم. کار کردن روی داستانی که از حالا پایانش را می‌دانید واقعا جالب است.

دو شرکت دیزنی و لوکاس‌فیلم در سال ۲۰۱۸ میلادی ساخت پیش درآمد Rogue One: A Star Wars Story را در قالب یک سریال تایید کردند. آن زمان اعلام شد استیون شیف (Stephen Schiff) به عنوان شورانر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی در پروژه حضور خواهد داشت. در ضمن، کاسین اندور تنها شخصیتی نیست که شاهد بازگشت او خواهیم بود. طبق گزارش‌های غیر رسمی، ربات K-2SO با نقش‌آفرینی آلن تودیک (Alan Tudyk) هم در جریان داستان حضور دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا