1%
  • 1/10

خبری خوش برای طرفداران؛ ساخت فیلم Nova بالاخره تایید شد

شکستن سکوتی سه ساله!!

خبری خوش برای طرفداران؛ ساخت فیلم Nova بالاخره تایید شد ۲۸ ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
ساخت فیلم Nova

پس از خبرساز شدن شایعه و گزارش‌های غیررسمی متعدد، بالاخره یکی از مدیران استودیو مارول ساخته شدن فیلم Nova را تایید کرد.

یکی از قدرتمندترین قهرمانانی که بسیاری منتظر حضورش در دنیای سینمایی مارول بودند، ریچارد رایدر است که بیشتر با نام مستعار نوا (Nova) شناخته می‌شود و بنا به دلایلی نامعلوم هنوز در دنیای لایو اکشن دیده نشده است. از آنجایی که بخش کیهانی فرانچایز پانزده ساله استودیو مارول با سه‌گانه شاهکار نگهبانان کهکشان گسترش یافته، شایعه ساخته شدن اقتباس لایو اکشن نوا (سینمایی یا تلویزیونی) طی چند سال اخیر بین طرفداران دست به دست شده و حسابی سروصدا کرده است.

حالا بعد از گذشت سه سال، برد ویندربام (Brad Winderbaum)، رئیس بخش تلویزیون، استریم و انیمیشن استودیو مارول در مصاحبه جدید خود با وب‌سایت ComicBook.com، رسما ساخته شدن فیلم Nova را تایید کرده و به احتمال صحت داشتن برخی شایعات دیگر قوت بخشیده است.

ما عاشق شخصیت نوا هستیم و به‌همین خاطر تصمیم گرفتیم پای یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های دنیای مارول را با پروژه سینمایی مخصوص به خودش که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد به دنیای سینمایی مارول باز کنیم. چون در مراحل ابتدایی توسعه قرارداریم، فعلا حرف زیادی برای گفتن نداریم، اما به‌عنوان یک طرفدار دو آتیشه شخصیت نوا می‌توانم بگویم سورپرایزهای زیادی در راه است.

حالا که ساخت فیلم Nova به‌صورت رسمی تایید شده، بزرگترین سوال این است که چه کسی قراره در قامت یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های دنیای مارول ظاهر شود؟ چند ماه پیش یکی از افشاگران معروف صنعت سینما در گزارشی غیررسمی مدعی شده بود که آقای رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) به‌منظور پیوستن به فرانچایز پانزده ساله دنیای سینمایی مارول با کوین فایگی (Kevin Feige) صحبت‌هایی داشته است. متاسفانه آن زمان بنا به دلایلی نامشخص دنیل ریچمن هیچ جزئیاتی را با طرفداران به اشتراک نگذاشته بود، اما به‌تازگی سکوت خود را شکسته و تایید کرده که یکی از نقش‌های مطرح شده توسط رایان گاسلینگ، ریچارد رایدر ملقب به نوا بوده است.

اقتباس سینمایی به‌شدت مورد انتظار Nova در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به‌همین خاطر تاریخ اکرانی برایش تعیین نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

28 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments