ساخت پروژه اختصاصی نوا در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

سکوت معنادار مارول

پروژه اختصاصی نوا

اکانت MyTimeToShineHello در شبکه اجتماعی ایکس، جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت پروژه اختصاصی نوا (Nova) به اشتراک گذاشته است.

ریچارد رایدر (Richard Rider) یکی از شخصیت‌های شناخته شده کمیک بوک‌های مارول است. او عضو یک نیروی پلیس بین کهکشانی به نام نوا کورپ بوده و انتظار می‌رفت نسخه لایو اکشنش در مجموعه فیلم‌های محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) معرفی شود؛ اتفاقی که رخ نداد. البته استودیو مارول اوایل سال گذشته میلادی رسماً اعلام کرد رایدر با نام مستعار نوا در آینده به فرنچایز چندرسانه‌ای Marvel Cinematic Universe خواهد آمد.

اگرچه اضافه شدن نوا به دنیای سینمایی مارول رسمی شده، جزئیاتی از نحوه رخ دادن آن موجود نیست. در یک برهه زمانی شایعه شده بود ریچارد رایدر در قالب یک سریال اختصاصی معرفی می‌شود. مدتی بعد، شایعه دیگری از راه رسید و مدعی شد پروژه اختصاصی این شخصیت به Guardians of the Galaxy Holiday Special شباهت دارد. البته گزارش‌های غیررسمی انتها نداشته و ساخت فیلم سینمایی نوا هم مطرح شده است.

اکانت MyTimeToShineHello در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت پروژه اختصاصی نوا فاش کرده است. طبق ادعای افشاگر مشهور، روند تولید متوقف شده و استودیو مارول تمرکز خود را روی دیگر پروژه‌ها گذاشته است. البته MyTimeToShineHello در انتهای پست خود تاکید کرده این پروژه که یک سریال است، در آینده‌ای نامشخص احیا خواهد شد.

سکوت مارول پیرامون آینده ریچارد رایدر صدای اعتراض برخی از کاربران فضای مجازی را درآورده بود. حالا که طبق ادعای MyTimeToShineHello پروژه اختصاصی نوا بطور موقت متوقف شده، می‌توان سکوت استودیوی آمریکایی را منطقی دانست. به هر حال، هیچ مجموعه‌ای درباره پروژه‌ای که به آینده موکول شده صحبت نمی‌کند.

نوا کورپ در مجموعه فیلم‌های Guardians of the Galaxy معرفی شد. از آنجایی که یکی از سنگ‌های ابدیت تحت محافظت پلیس بین کهکشانی بود، تانوس (Thanos) اعضای آن را قتل عام کرد. در کمیک بوک‌ها، یکی از آخرین بازماندگان نوا کورپ که فاصله چندانی با مرگ نداشت، لباس خود را به یک پسر دبیرستانی به نام ریچارد رایدر سپرد. احتمالاً چنین سرآغازی را برای نسخه لایو اکشن نوا شاهد باشیم.

سبیر پیرزادا (Sabir Pirzada) که روی سریال Moon Knight کار کرده، فیلمنامه نویس پروژه اختصاصی نوا است.

4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا