1%
  • 0/10

سریال ابرقهرمانی نوا ظاهراً دچار یک تغییر مهم شده است

فراز و نشیب‌ها ادامه دارد

سریال ابرقهرمانی نوا ظاهراً دچار یک تغییر مهم شده است ۳ ۱۲ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
سریال ابرقهرمانی نوا

اینطور که به نظر می‌رسد، سریال ابرقهرمانی نوا (Nova) دچار تغییری مهم شده و حالا باید منتظر معرفی کارگردان آن ماند.

نوا کورپس (Nova Corps) که یک نیروی پلیس بین کهکشانی است، نخستین بار با Guardians of the Galaxy به سینما آمد. با رخ دادن این اتفاق، طرفداران گمان می‌کردند مارول مشغول کار روی نسخه لایو اکشن شخصیت نوا بوده و در آینده‌ای نزدیک معرفی خواهد شد. در ادامه مشخص شد گمانه زنی‌ها اشتباه بوده و تانوس (Thanos) تمامی اعضای نوا کورپس را قتل عام کرد.

طبق اطلاعات رسمی، نوا قرار بود در Avengers: Infinity War معرفی شود. دست اندرکاران در ادامه به این نتیجه رسیدند که فیلم بیش از حد شلوغ بوده و نمی‌توان آنطور که باید و شاید به شخصیت زیر نقاب پرداخت و در نتیجه، از داستان حذف شد. طی سال‌های گذشته هم شایعه‌های مختلفی به گوش رسید مبنی بر اینکه سریال اختصاصی نوا در دست ساخت قرار دارد تا به دیزنی پلاس بیاید.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از افشاگرهای فعال در حوزه فیلم و سریال است. او اخیراً مدعی شده سریال ابرقهرمانی نوا دچار تغییری مهم شده و از این پس بعنوان یک فیلم سینمایی ساخته می‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، پروژه در روزهای ابتدایی تولید بوده و دست اندرکاران از جمله کارگردان احتمالاً در آینده معرفی خواهند شد.

MyTimeToShineHello یکی دیگر از افشاگرهایی است که نامی شناخته شده در میان مخاطبان سینما و تلویزیون محسوب می‌شود. او حدوداً دو ماه پیش گفته بود تولید سریال ابرقهرمانی نوا متوقف شده اما احتمالاً در آینده‌ای نامشخص احیا خواهد شد. اینطور که به نظر می‌رسد، حق با MTTSH بوده است.

طبق آنچه در کمیک بوک‌های مارول رخ داده، یکی از اعضای نوا کورپس قبل از مرگ لباس ویژه خود را به نوجوانی به نام سم الکساندر سپرده و بدین ترتیب، او به ابرقهرمان تبدیل می‌شود. در ضمن، پیوستن نوا به Marvel Cinematic Universe رسمی شده اما اینکه اتفاق مزبور چه زمانی رخ می‌دهد، مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments