بازی موبایل Nier Reincarnation برای اندروید و iOS معرفی شد

خاطرات، اشتیاق، تنهایی، رهایی؛ جایی که قفس نام دارد

بازی موبایل Nier Reincarnation برای اندروید و iOS معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

در دهمین سالگرد بازی Nier، شرکت اسکوئر انیکس با انتشار تریلری کوتاه، عنوان Nier Reincarnation را برای گوشی‌های iOS و اندروید معرفی کرد.

ظاهرا که سالگرد نیر، حسابی روز طرفداران این بازی را ساخته است. اخیرا ریمستر بازی Nier، تحت عنوان Nier Replicant معرفی شده که قرار است بار دیگر دوست داران عنوان Nier را به دنیای آخرالزمانی خود ببرد. این بازی اکشن نقش‌آفرینی که در آن سیستم مبارزات هک اند اسلش به کار رفته، در تاریخ نامعلومی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. از طرفی، Nier Replicant تنها پروژه‌ای نیست که اسکوئر انیکس (Square Enix) برای گرامی داشتن دهمین سالگرد این مجموعه، در نظر گرفته است.

این شرکت ژاپنی از اثر جدید خود، Nier Reincarnation، رونمایی و تریلری از این بازی موبایل منتشر کرده است. هنوز اطلاعات رسمی دیگری در مورد این بازی، از طرف تیم توسعه دهنده منتشر نشده و نمی‌دانیم تا عرضه‌ی Nier Reincarnation چقدر زمان باقی‌ مانده است. با این‌حال طبق این ویدیو احتمالا با یک اثر آخرالزمانی دیگر طرف خواهیم بود. این بازی نقش‌آفرینی توسط Applibot ساخته شده و قرار است برای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا