نقشه جدید وارزون ۲.۰ توسط استودیو تری آرک در دست توسعه است!

طرفداران سری بلک اپس به وارزون ۲.۰ سلامی گرم کنید

نقشه جدید وارزون ۲.۰

اخباری فوق العاده برای طرفداران سری بازی بلک اپس شنیده می‌شود. نقشه جدید وارزون ۲.۰ توسط استودیو تری آرک، تیم پشت پرده سری بازی Call of Duty Black Ops توسعه و انتشار می‌یابد. متاسفانه خبری از تاریخ انتشار این نقشه در دست نیست!

به تازگی اطلاعاتی انتشار یافته که خبر از توسعه نقشه جدید Call of Duty Warzone 2.0 توسط استودیو تری آرک (Treyarch) می‌دهند. این اطلاعات در حقیقت از آگهی استخدام اخیر این استودیو استخراج شده‌اند. به طور کلی، توسعه و بهبود سری بازی Call of Duty Warzone چالشی بسیار سخت برای اکتیویژن (Activision) و استودیوهای تحت اختیار آن‌ها بوده و است. استودیوهای بسیاری برای توسعه و بهبود هر دو نسخه بازی از جمله استودیو ریون (Raven Software) و اینفیتیتی وارد (Infinity Ward) دست داشته‌اند. حال طبق اطلاعات اخیر، باید شاهد افزوده شدن یکی دیگر از استودیوهای اکتیویژن به این روند باشیم و این استودیو به نظر تری آرک خواهد بود.

نسخه ابتدایی وارزون پس از انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ توسط دو استودیو اینفینیتی وارد و ریون توسعه یافت و پس از انتشار بازی Call of Duty Black Ops Cold War توسط تری آرک، استودیو ریون به تنهایی مسیر توسعه این بازی را پیش برد. پس از مدتی دو استودیو ریون و اینفینیتی وارد به طور رسمی اقرار کردند که آن‌ها برای پشتیبانی از بازی خود آماده نبوده و این در حالی است که بازی وارزون میلیون‌ها کاربر را جذب کرده بود. اکتیویژن پس از این رخداد، به تقویت تیم‌های خود روی آورد.

در حال حاضر، از نو دو استودیوی اینفینیتی وارد و ریون وظیفه توسعه بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را بر عهده گرفته و از بازی محبوب وارزون ۲.۰ نیز پشتیبانی می‌کنند. به تازگی آگهی استخدامی از سوی استودیو تری آرک به انتشار رسیده و یکی از بندهای این آگهی به نیاز آن‌ها به طراح ارشد مرحله برای طراحی ساختمان‌های نقشه کالاف دیوتی وارزون اشاره دارد. لازم به ذکر است که این آگهی استخدام تنها مربوط به بازی کالاف دیوتی وارزون نبوده و نام Outbreak نیز در این آگهی به چشم می‌خورد.

این آگهی استخدام توسط افشاگر معروف سری بازی کالاف دیوتی، TheGhostofHope بررسی شده است. طی ماه اکتبر، او اعلام کرده بود که تری آرک در حال طراحی نقشه‌ای برای بازی وارزون ۲.۰ است و حال این آگهی استخدام مهر تاییدی بر سخنان پیشین او است.

در ادامه باید اشاره داشت طراحی نقشه بازی وارزون ۲.۰ توسط تری آرک، به این معنی نبوده که آن‌ها تنها بر این پروژه تمرکز کرده و دیگر بخش‌ها را غیر فعال کرده‌اند. باید این حقیقت را در نظر گرفت که آن‌ها می‌توانند جایی بسیار بزرگ‌تر در بتل رویال وارزون ۲.۰ داشته باشند. افشاگری که این خبر را به انتشار رسانده همچنین اشاره داشت که برخی استودیوهای دیگر در حال کمک به تری آرک برای طراحی نقشه جدید وارزون ۲.۰ هستند. به عبارت دیگر، بازی وارزون ۲.۰ با همکاری چندین و چند شرکت تحت نظر اکتیویژن ادامه می‌یابد.

شکی نیست که ما فاصله نسبتا زیادی با انتشار نقشه‌ای جدید در وارزون ۲.۰ داریم و البته مهم‌تر این بوده که فارغ از استودیو توسعه دهنده، ما نقشه‌ای به غیر از ال مزرح (Al-Mazrah) دریافت خواهیم کرد. طبق اخبار انتشار یافته طی سال اخیر، نسخه بعدی سری بازی کالاف دیوتی در سال ۲۰۲۴ توسط تری آرک توسعه یافته و توسط اکنیویژن به انتشار خواهد رسید. همین موضوع به ما نوید انتشار محتوای جدید توسط تری آرک برای وارزون ۲.۰ را می‌دهد.

شما در حال حاضر می‌توانید بازی وارزون ۲.۰ را به طور رایگان در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین در رایانه شخصی از طریق شبکه‌های بتل نت و استیم دریافت کنید. نظر شما درباره نقشه جدید وارزون ۲.۰ چیست؟ شما انتظار دارید این نقشه چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا