تبلیغ تلویزیونی Loki با محوریت میس مینت منتشر شد

این ویدیو حدودا یک دقیقه زمان دارد

تبلیغ تلویزیونی Loki با محوریت میس مینت منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون)

ساعاتی قبل تبلیغ تلویزیونی Loki از طریق شبکه آمریکایی ABC برای علاقه‌مندان به نمایش درآمد. این ویدیو حدودا یک دقیقه زمان دارد.

همه‌گیری ویروس کرونا سینماها در سراسر جهان را به تعطیلی کشاند. از همین رو، مارول مجبور شد برای شروع فاز چهارم Marvel Cinematic Universe به سراغ نسل جدید سریال‌های ابرقهرمانی خود برود. در همین راستا، WandaVision را در ژانویه سال جاری میلادی منتشر کرد و پس از آن، The Falcon and the Winter Soldier را در دسترس مشترکان سرویس دیزنی پلاس قرار داد. طرفداران حالا خود را برای تماشای تازه‌ترین ماجراجویی لوکی آماده می‌کنند.

انتقامجویان در Avengers: Endgame به گذشته سفر کردند تا بتوانند سنگ‌های ابدیت را به دست آورده و به واسطه‌شان، اقدام تانوس را خنثی کنند. شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و تسراکت در دستان لوکی قرار می‌گیرد که در راه زندان بود. او هم از شرایط نهایت استفاده را برده و با استفاده از سنگ، ناپدید می‌شود. اگر به یاد داشته باشید، لوکی در ابتدا یک شخصیت منفی بود اما به مروز زمان تغییر جبهه داد و به یک ضدقهرمان تبدیل شد. شخصیتی که در سریال Loki به نمایش گذاشته می‌شود، نسخه قدیمی است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت مانند گذشته اهداف نه چندانی خوبی را در سر خود پرورانده و فردی به شدت خودخواه و مغرور باشد.

شبکه ABC ساعاتی قبل تبلیغ تلویزیونی Loki را روی آنتن برد. این ویدیو در حدود یک دقیقه زمان داشته و لوکی را نشان می‌دهد که توسط یکی از افسران سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Agency) دستگیر شده و به مقر فرماندهی آورده می‌شود. سپس میس مینت (Miss Minute) را مشاهده می‌کنیم که حکم یک راهنما را داشته و نه تنها به زندانیان جدید خوشامد می‌گوید، بلکه سعی می‌کند با ارائه توضیحاتی آن‌ها را در جریان فرآیندها قرار دهد. خدای شرارت در ابتدا زندانی شدن در TVA را چندان جدی نمی‌گیرد اما نابود شدن یکی از زندانیان باعث می‌شود مقداری نگرانی در وجودش به وجود بیاید.

تبلیغ تلویزیونی Loki در ادامه ملاقات لوکی و موبیوس ام. موبیوس با نقش‌آفرینی اوون ویلسون (Owen Wilson) را نشان می‌دهد. خدای شرارت از کارمند Time Variance Agency می‌پرسد دنبال چه چیزی است. موبیوس در پاسخ می‌گوید اقداماتش باعث شده یکی از خط‌های زمانی با مشکلات جدی‌ای روبرو شده و او باید به آن‌ها کمک کرده و شرایط را به حالت قبل بازگرداند. اینطور که به نظر می‌رسد، خدای شرارت به محض دستیابی به تسراکت از آن برای سفر به تاریخ‌های مختلف استفاده کرد و دست به اقدامی زد که نباید انجام می‌داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا