تماشا کنید: خیانت لوکی به سیلوی در صحنه حذف شده فصل اول Loki

مارول تصمیم درستی گرفت

وب سایت IGN اخیراً صحنه حذف شده فصل اول Loki را در کانال یوتیوب خود متشر کرده که در آن شاهد خیانت لوکی به سیلوی هستیم.

سریال اختصاصی لوکی (Loki) در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد و توانست بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کند. عوامل متعددی در موفقیت Loki نقش داشته‌اند که یکی از آن‌ها بدون شک رابطه میان لوکی و یکی از واریانت‌هایش به نام سیلوی است. آن‌ها در ابتدا دشمن یکدیگر هستند اما در ادامه و طی اتفاقاتی رابطه‌ای عاشقانه میانشان شکل می‌گیرد. هر چند، در انتهای فصل نخست از یکدیگر جدا می‌شوند.

وب سایت IGN ساعاتی قبل صحنه حذف شده فصل اول Loki را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این صحنه کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و قرار بود بخشی از قسمت چهارم، یعنی The Nexus Event باشد. در این صحنه لوکی را می‌بینیم که با ورود موبیوس، قاضی رن اسلیر و ماموران سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Authority) به سیلوی خیانت کرده و سعی دارد جلوی فرارش را بگیرد. خدای شرارت می‌خواهد با این کار اعتماد TVA را به خود جلب کند اما موبیوس دستور می‌دهد هر دو را دستگیر کنند؛ اقدامی که ناامیدی لوکی را به همراه دارد. در ادامه هم لوکی و سیلوی را می‌بینیم که از یکدیگر جدا می‌شوند.

در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، لوکی و سیلوی در این بخش از داستان کاملاً ناامید شده و گمان می‌کنند بزودی از بین می‌روند اما ناگهان یک پورتال باز شده و توسط ماموران سازمان اختلالات زمانی نجات می‌یابند. حذف خیانت لوکی به سیلوی اقدام بسیار هوشمندانه‌ای از سوی مارول بود؛ زیرا این صحنه می‌توانست ضربه جبران نشدنی‌ای به رابطه این دو شخصیت وارد کرده و از باورپذیری شیمی شکل گرفته میانشان بکاهد.

فصل دوم Loki ساخته شده و طی روزهای آینده از طریق دیزنی پلاس پخش خواهد شد. خدای شرارت در فصل جدید ماجراجویی‌هایش باید سیلوی، قاضی رن اسلیر و دیگران را پیدا کرده و سپس راهی برای توقف ویکتور تایملی، یکی از واریانت‌های کتنگ فاتح (Kang the Conqueror) بیابد.

در انتها، لازم به ذکر است روند پخش قسمت‌های جدید سریال لوکی از تاریخ ۱۳ مهر (مصادف با ۵ اکتبر) آغاز خواهد شد.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا